Samsung płacił ludziom za publiczne krytykowanie HTC?

Newsy

W Tajwanie rozpoczęło się niedawno dochodzenie mające zbadać kwestię niewłaściwych praktyk, których miał się dopuścić Samsung. Z dokumentów, które wyciekły ostatnio do Sieci wynika, że koreański producent część swojego budżetu marketingowego wykorzystywał na opłacanie osób, przeważnie studentów, które anonimowo miały krytykować w Sieci firmę HTC, a także produkowane przez nią smartfony, przy jednoczesnym wychwalaniu urządzeń Samsunga.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Koreański producent odrzuca te zarzuty i twierdzi, że nie stosował podobnych metod, jednak jeżeli okażą się one prawdą, to na firmę zostanie nałożona kara w wysokości do 835’000 dolarów za naruszenie zasad uczciwej konkurencji.

 

źródło: bbc.co.uk


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x