Xperia Z rozeszła się już w ponad 4 milionach egzemplarzy

Newsy

Sony był pierwszym z dużych producentów, który wprowadził do sprzedaży swój flagowy model na rok 2013. Podczas gdy HTC One dopiero trafia na sklepowe półki, a Samsung Galaxy S4 zawita na nich już niebawem, japoński producent zyskał na wyprzedzeniu konkurencji.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Szacuje się, że po 40 dniach od wprowadzenia do sprzedaży nowa Xperia Z rozeszła się już w ponad 4 milionach sztuk. Dane te nie pochodzą z oficjalnego źródła, lecz są rezultatem szacunków i pozostaje nam jedynie czekać na stanowisko Sony dotyczące wyników sprzedaży tego flagowego modelu.

Xperia Z przyciąga głównie bardzo ciekawym designem i obudową wykonaną ze szkła, która do tego jest odporna na zachlapania. Nie bez znaczenia jest też duży ekran 1080p oraz mocne podzespoły, dzięki którym smartfon Sony zyskał uznanie na całym świecie.

 

źródło: gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x