NVIDIA Tegra 5 bez problemu poradzi sobie z Battlefield 3

Newsy

Mimo że większość urządzeń obecnie pojawiających się na rynku posiada pod maską układy produkowane przez Qualcomma, to NVIDIA nie zamierza tak łatwo odpuścić walki w branży mobilnej. W przygotowaniu są obecnie nowe wersje procesora Tegra – pod koniec bieżącego roku powinniśmy już widzieć zapowiedzi pierwszych smartfonów z procesorem Tegra 4i, natomiast w połowie 2014 zadebiutuje bardzo wydajny układ NVIDIA Tegra 5.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Producent zaprezentował dziś jego możliwości, uruchamiając na urządzeniu referencyjnym popularną grę Battlefield 3. Rezultat prezentuje się naprawdę imponująco, a NVIDIA chwali się, że pod względem jakości grafiki nowa Tegra 5 będzie znacząco wyprzedzała wszelką konkurencję.

Fakt, że producent rozpoczął już promowanie kolejnej wersji swojego mobilnego procesora może wydawać się zaskakujący, zwłaszcza że na rynek nie trafiło jak dotąd żadne urządzenie wyposażone w układ Tegra 4. Zdaje się więc, że NVIDIA zdecydowanie nie chce zostać z tyłu, regularnie przypominając nam o swojej obecności na rynku. Kluczem do sukcesu będzie jednak wypuszczenie do sprzedaży ciekawych urządzeń, a na te najwidoczniej musimy jeszcze trochę poczekać.

 

źródło: andoridandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x