Monster Watts WiQiQi to prosty sposób na bezprzewodowe ładowanie smartfonów Samsunga

Newsy

Do tej pory by móc cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem w smartfonach Samsunga niezbędne było zakupienie dedykowanego etui, bądź też specjalnej tylnej klapki, które to często zwiększały rozmiar całego urządzenia, co zmniejszało komfort użytkowania. Firma MonsterWatts zaprezentowała dziś interesujące rozwiązanie, które nie wymaga stosowania żadnych skomplikowanych akcesoriów. Zamiast tego zaprojektowano niewielki odbiornik, który bezproblemowo mieści się pod tradycyjną tylną klapką obudowy urządzeń takich jak Galaxy S4, Galaxy S3, czy też Galaxy Note II. Instalacja WiQiQi jest nieskomplikowana, a sam odbiornik jest bardzo cienki, więc nie pogrubi naszego smartfona.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Cena takiego dodatku wraz z kompatybilną ładowarką również nie odstrasza, a dla niektórych modeli zaczyna się już od $45. Więcej informacji na temat WiQiQi znajdziecie na stronie producenta.


źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x