Premiera jutro, ceny już dziś – ile będzie kosztować Honor 10?

Newsy

Honor 10 będzie smartfonem, który przed publicznością zostanie zaprezentowany dwukrotnie. Po raz pierwszy jutro, 19 kwietnia w Chinach, a miesiąc później na konferencji w Europie. Dzisiaj jednak znamy już ceny nowego urządzenia. Będzie taniej niż Huawei P20?

Huwaei Honor 10 – ceny przed premierą

Jutrzejsza premiera Honora 10 jest jedną z ciekawszych. Chińskie media podały już ceny nadchodzącego smartfona. Kwoty te będą co prawda obowiązywać w Państwie Środka, ale dzięki ich poznaniu mamy obraz z jakim poziomem cenowym się zmierzymy. Honor 10 zostanie zaprezentowany w trzech wariantach:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Honor 10 4/64 GB – 2699 juanów – około 1440 złotych
  • Honor 10 6/64 GB – 2999 juanów – około 1600 złotych
  • Honor 10 6/128 GB – 3599 juanów – około 1930 złotych

Zobacz też: Sprawdź, czy Twój smartfon jest bezpieczny

Ceny prezentują się naprawdę nieźle i, co najważniejsze, są niższe od Huawei P20, który jest niejako „bogatszym” odpowiednikiem Honora 10. Kwestia ceny w Europie niestety nie jest jeszcze znana, możemy jedynie gdybać, co do jej wysokości.

Specyfikacja techniczna Honor 10 wygląda badzo interesująco. Urządzenie ma duże szanse powtórzyć sukces swoich poprzedników.

źródło: My Drivers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x