Samsung Galaxy S7 Oreo

Aktualizacja do Oreo dla Galaxy S7 może być bliżej, niż nam się wydaje

Newsy

Wygląda na to, że aktualizacja do Androida Oreo dla Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge jest tuż za rogiem. Tak przynajmniej sugeruje strona WiFi Alliance, gdzie można zauważyć tytułowe smartfony działające pod kontrolą (prawie) najnowszego Robocika.

Niestety na stronie nie podano dokładnej daty premiery aktualizacji, aczkolwiek skoro pojawiła się informacja, że takowa w ogóle istnieje, to najprawdopodobniej nie poczekamy już na nią zbyt długo. Jakiś czas temu turecki oddział Samsunga poinformował, że wyczekiwana aktualizacja pojawi się 13 kwietnia, ale wiemy, że niestety tak się nie stało.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Android Oreo Galaxy S7

Zobacz także: Samsung opatentował design smartfona z notchem

Niemniej jednak certyfikacja WiFi to dobry znak, że Android Oreo dla cenionego flagowca jest już na ostatniej prostej. Samsung strasznie zwleka z tą aktualizacją, więc teraz jest odpowiedni moment, by się zrehabilitować.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x