Samsung odwrotny notch

Piekło zamarzło – Samsung patentuje design z notchem

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Po kim jak po kim, ale po Samsungu bym się tego nie spodziewał. Galaxy S9 popędził za trendem jak najmniejszych ramek, więc w przypadku Galaxy S10 na pewno będzie podobnie. Wiele producentów umieszcza w swoich urządzeniach charakterystyczne wycięcie, tzw. notcha, by maksymalnie zmniejszyć wspomniane ramki. Jak się okazuje, Samsung opatentował właśnie design z takim elementem.

Smartfon z notchem od Samsunga do niedawna wydawał się całkowicie nieprawdopodobny. Firma przecież otwarcie wyśmiewała się z iPhone’a X, który posiada popularne wycięcie. Gdyby Galaxy S10 zadebiutował z notchem, to byłaby to niezła hipokryzja. Poniżej możecie zobaczyć opisywany design.

Samsung patent smartfon z notchem

Zobacz także: Nokia 7 Plus oraz Nokia 8 Sirocco – ceny 

Z przodu iPhone X, z tyłu iPhone 5 – tak w skrócie można opisać Samsungowego potworka. Co ciekawe, prócz powyższego designu spółka opatentowała także całkowicie bezramkowy smartfon, który wygląda naprawdę interesująco. Zresztą, zobaczcie sami.

Samsung bezramkowy smartfon patent

Patenty mają to do siebie, że często zostają patentami już na zawsze. Mam szczerą nadzieje, że tak będzie w przypadku pierwszego szkicu. Drugi zaś prezentuje się po prostu świetnie, lecz do premiery takiego smartfona zapewne jeszcze długa droga.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy