Premiera nowej generacji bezramkowego flagowca Xiaomi już za dwa tygodnie. W Sieci zaczynają się zatem pojawiać kolejne informacje na jego temat, które mają podgrzewać atmosferę. Producent wypuścił małe podpowiedzi do tego, co zaoferuje nam aparat.

Xiaomi Mi Mix 2s z super slow-motion?

Chiński producent udostępnił kilka grafik promocyjnych ukazujących klaszczące dłonie. Sugeruje to, że aparat, jaki znajdziemy w Xiaomi Mi Mix 2s (Sony IMX363 sensor) zarejestruje nam wideo w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Może pojawić się także opcja nagrywania w 720p i 480 klatkach na sekundę.

Zobacz też: Jak działa Google Lens?

Kolejną rzeczą jaką może sugerować nam producent jest szybki autofocus. Być może Xiaomi chce nam pokazać, że Mi Mix 2s jest w stanie uchwycić z pełną ostrością obiekty, które są w ciągłym ruchu.

To oczywiście wszystko domysły. Spodziewajmy się jednak, że na konferencji część poświęcona aparatowi będzie zaprezentowana dość szczegółowo. Premiera Xiaomi Mi Mix 2s już 27 marca.

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.