[YouTube] Czy smartwear przetrwa na rynku?

Newsy

Wydawać by się mogło, że inteligentne opaski czy zegarki są z nami dopiero od kilku lat. Nic bardziej mylnego. Ich historia rozpoczęła się już w drugiej połowie ubiegłego wieku i choć fikcja na miarę gadżetów Jamesa Bonda swoje urzeczywistnienie znajduje dopiero w bieżących czasach, to w przeszłości inteligentne zegarki i tak zadziwiały swoimi możliwościami.

Nie ma co ukrywać, że opaski mierzące puls czy kroki albo zegarki wyświetlające powiadomienia bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni to z pewnością wygodne rozwiązanie. Jednak czy ta nisza na rynku jest wystarczająco duża, by nadal rozwijać tę technologię? Czy faktycznie scenariusz, gdzie za kilka lat na rynku nie będzie już żadnych nowych smartwear’owych gadżetów może się sprawdzić? Zapraszam do wideo.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x