Android One vs MIUI 9! Co zwyciężyło w ankiecie i dlaczego ją usunięto?

Newsy

MIUI jest jedną z najbardziej charakterystycznych nakładek na Androida na rynku. Przez wielu uważana także za jedną z najładniejszych. Szybkości i funkcjonalności nie można jej odmówić. Po drugiej stronie barykady mamy jednak także inne twory. Jednym z nim jest czysta nakładka Google. Co zwycięży?

Xiaomi tworzy ankietę, której wynik się nie podoba i ją usuwa

Xiaomi na swoim twitterowym profilu stworzyło ankietę, w której zapytało użytkowników, która nakładka jest lepsza. MIUI 9 miało stanąć w szranki z Android One, czyli czystą nakładką Google. Jak zapewne już się domyślacie, chińska nakładka przegrała w głosowaniu, a producent postanowił ankietę usunąć. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i szybko pojawiły się zrzuty ekranu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Różnica nie jest wielka, ale jednak góruje Android One. Użytkownikom musiał przypaść do gustu model Xiaomi Mi A1, który na rynku pojawił się z czystą nakładką i zaskarbił sobie ich sympatię. MIUI 10 jest już w przygotowaniu, więc może z nową wersją uda się zwyciężyć w pojedynku i nie kasować wpisu. Lista przypuszczalnych urządzeń z przeznaczeniem do aktualizacji do MIUI 10 jest całkiem długa.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x