MIUI jest jedną z najbardziej charakterystycznych nakładek na Androida na rynku. Przez wielu uważana także za jedną z najładniejszych. Szybkości i funkcjonalności nie można jej odmówić. Po drugiej stronie barykady mamy jednak także inne twory. Jednym z nim jest czysta nakładka Google. Co zwycięży?

Xiaomi tworzy ankietę, której wynik się nie podoba i ją usuwa

Xiaomi na swoim twitterowym profilu stworzyło ankietę, w której zapytało użytkowników, która nakładka jest lepsza. MIUI 9 miało stanąć w szranki z Android One, czyli czystą nakładką Google. Jak zapewne już się domyślacie, chińska nakładka przegrała w głosowaniu, a producent postanowił ankietę usunąć. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i szybko pojawiły się zrzuty ekranu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Różnica nie jest wielka, ale jednak góruje Android One. Użytkownikom musiał przypaść do gustu model Xiaomi Mi A1, który na rynku pojawił się z czystą nakładką i zaskarbił sobie ich sympatię. MIUI 10 jest już w przygotowaniu, więc może z nową wersją uda się zwyciężyć w pojedynku i nie kasować wpisu. Lista przypuszczalnych urządzeń z przeznaczeniem do aktualizacji do MIUI 10 jest całkiem długa.

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.