Fotki przedpremierowego LG E900!

Filip Stachowicz 2010-08-31

Serwis Android.com.pl po raz kolejny prezentuje zdjęcia przedpremierowego modelu telefonu. Tym razem, naszym łupem padł LG E900, działający na nowym systemie operacyjnym Windows 7 Phone. Jest to jedno z pierwszych zdjęć tego urządzenia. LG E900 wyposażony będzie w: pojemnościowy ekran dotykowy o przękątnej 3,7 cala wykonany w technologi TFT LCD, procesor snapdragon QSD8650, czujnik światła i zbliżeniowy, wejście miniUSB, a także wejście Jack 3,5mm. Telefon działa na nowej platformie W7P, która jest godnym konkurentem dla naszego ulubionego Androida.

Są to nowe i nigdy wcześniej niepublikowane materiały. Wiemy na 100%, że telefon zostanie wprowadzony do sprzedaży również w Polsce, a jego cena będzie oscylować w okolicach 300-400 dolarów, czyli 950-1250 złotych. W świat nowego mobilnego Windowsa i działania LG E900 wporwadzą Was dwa poniższe filmiki: 

ENGLISH VERSION:

Once again, we have a great pleasure to share photos of unveild smartphone, this time our hero is LG E900, which is running on WP7. These are its one of first images. The phone’s features: 3,7 capacitive TFT LCD display, processor Snapdragon QSD8650, Light sensor, Proximity sensor, slot miniUSB, slot Jack 3,5mm. E900 is going to be launched in Europe in some indefinite time. It will cost 300-400$. Below there are short films, which will introduce LG E900 to you.
 • Gość

  hahahah od LG? teraz LG podbija rynek, wypuszcza dwu rdzeniowy klocek ,hahaha smieszne htc ,nokie to są gówna

 • Gość
 • alus1

  [quote name=”Plichu”]Zastanawia mnie jedna rzecz.
  Jeszcze nie tak dawno mowa była że WP7 będzie trafiał jedynie do urządzeń z górnej półki. Póki co trend wygląda tak że jeżeli na sprzęt mają trafić okienka to właśnie w najnowszej wersji bez różnicy czy sprzęt jest z górnej czy chociaż że średniej półki (jak prezentowany w newsie model). WM6.5 będzie jeszcze długo żywy (analogia do windowsa xp) ale MS chyba zrozumiał że jak zacznie wybrzydzać i nie będzie go pchać gdzie się da to wiele nie zdziała.[/quote]

  dokladnie, powiedizalbym ze wp7 jest analogia visty;p
  pewnie za rok wyjdzie rewelacyjny wp8 ;p ktory powie ze 7 to był ich błąd, i znacznie poprawiony i zaoptymalizowany.
  dodatkowo wprowadzą tryb zgodności 😛

 • plichu

  Zastanawia mnie jedna rzecz.
  Jeszcze nie tak dawno mowa była że WP7 będzie trafiał jedynie do urządzeń z górnej półki. Póki co trend wygląda tak że jeżeli na sprzęt mają trafić okienka to właśnie w najnowszej wersji bez różnicy czy sprzęt jest z górnej czy chociaż że średniej półki (jak prezentowany w newsie model). WM6.5 będzie jeszcze długo żywy (analogia do windowsa xp) ale MS chyba zrozumiał że jak zacznie wybrzydzać i nie będzie go pchać gdzie się da to wiele nie zdziała.

 • filipceglow

  @ E.
  To jest był i będzie portal stricte androidowy, ale takiej okazji nie mogliśmy przepuścić.

 • Gość

  Super! sKĄD bierzecie te przedpremierowe zdjęcia nowych telefonów?

 • krzysiek_kili

  [quote name=”Filipceglow”]Wersją angielska może kuleć, tekst pisałem o 4-tej rano.[/quote]
  Understood 🙂
  Tylko jedną mam prośbę co do tekstu: „is going to launch in Europe” na „is going to be launched in Europe”

 • Gość

  Myślałem że to portal stricte androidowy…

 • suchy2

  Te przyciski są obleśne, no ale czego wymagać od LG.

 • filipceglow

  Wersją angielska może kuleć, tekst pisałem o 4-tej rano.
  Pozdrawiam Filipceglow – autor tekstu.