Pierwszy smartfon z czytnikiem linii papilarnych pod ekranem już jutro

1 minuta czytania
Komentarze

Czytnik linii papilarnych pod ekranem oczekiwany jest przez wielu użytkowników. Tego innowacyjnego rozwiązania chcieliśmy już w zeszłorocznych flagowcach, lecz dopiero teraz niektórzy producenci zaczną je stosować. Jednym z nich jest Vivo.

Vivo pokaże smartfona jeszcze na CES 2018

Plakat opublikowany przez producenta sugeruje jasno, że Vivo będzie pierwszym producentem, który pokaże smartfon z czytnikiem linii papilarnych zintegrowanym z ekranem.

Zobacz też: Nowe Xperie zaprezentowane

Hasło Unlock The Future zostanie rozszyfrowane przez Vivo 10 stycznia podczas prezentacji na targach CES 2018. Jak to będzie wyglądać i co oprócz tej innowacji zaoferuje nam smartfon od Vivo? Chińczykom bardzo zależało, by to właśnie oni jako pierwsi na świecie zaprezentowali zintegrowany z ekranem skaner linii papilarnych. Jutrzejszy dzień zatem może należeć do Vivo i jego smartfonu. Jeśli na pokładzie będą obecne najnowsze podzespoły, urządzenie pracować będzie pod kontrolą Androida Oreo, a jego cena będzie atrakcyjna to może się całkiem nieźle sprzedać. Bez tych cech obawiam się, że sam czytnik pod ekranem może nie wystarczyć.

źródło: CNMO

Motyw