Microsoft Launcher, kiedyś znany pod nazwą Arrow Launcher otrzymuje istotną aktualizację. Deweloper wysłuchał użytkowników i wprowadził ważne poprawki. Co możemy spotkać w najnowszej wersji?

Microsoft Launcher coraz lepszy

Aktualizacja dotyczy na razie wersji beta aplikacji, lecz nowości te w niedługim czasie trafią także do pełnoprawnego wydania. Do Microsoft Launcher wprowadzono układ ikon 12×12, możliwość migracji z innego launchera z zachowaniem naszych ustawień, a przenoszenie aplikacji nie uruchamia już trybu edycji. Poprawiono także kwestie kosmetyczne związane z jakością ikon, a dock obsługuje więcej niż pięć aplikacji. Zabrano się również za kwestie związanie z drobnymi błędami.

Zobacz też: Skąd pobrać Androida Oreo na OnePlus 5?

Jak pobrać najnowszą wersję aplikacji? Aby już teraz wypróbować wersję beta Microsoft Launcher, należy zapisać się do grona testerów. Jeśli chcecie poczekać na oficjalne wydanie pełnoprawnej wersji, możecie skorzystać z oferty Sklepu Play.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.