O Polskiej motoryzacji można opowiadać godzinami Syrenka, Warszawa, Polonez czy bardziej współczesny jak Leopard, czy Husaria. Te marki niestety nie wytrzymały próby czasu. Co jakiś czas pokazują się w internecie nowe prototypy odświeżonych aut znad Wisły. Wyglądają zdumiewająco, a jedyne co pozostało z przeszłości to nazwa i logo.

Jednak od kilku lat mówi się o motoryzacji, ale tej elektrycznej i hybrydowej. Liderami rynku w tym pierwszym przypadku jest Tesla a w drugim Toyota. W Polsce firma ElectroMobility Poland zorganizowała konkurs na prototyp polskiego auta elektrycznego. Udział w konkursie wzięło stu uczestników, do kolejnego etapu zakwalifikowało się dziewięć propozycji, a czwórka trafi do prototypowni. Auta zostaną przetestowane, a laureat już niedługo wyjedzie na polskie drogi.
Jeśli jesteś ciekaw, kiedy to zapraszam do filmu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.