Inteligentne okulary to coś, do czego oczy świeciły się niejednemu geekowi. Projekt Google Glass, choć miał przynieść rewolucję, w praktyce okazał się nie do końca trafionym pomysłem i pozostał jedynie projektem.

Sam miałem je kiedyś na nosie i przez pierwsze 20 minut były super. Po 30 minutach już tylko ok, a na drugi dzień zapomniałem o nich. Najbardziej niekomfortową sytuacją było to jak rozmawiałem z kimś kto miał je na sobie. W sumie, nie wiadomo czy nie robi mi zdjęć, albo nie nagrywa filmu.

Przed Wami film o tym jak Google Glass próbuje być wskrzeszone. Trzeba przyznać, że okulary z małym telewizorkiem zasługują na drugą szanse. Zapraszamy na film!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Dawid Chorąży

    Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.