Żabka sklep logo zakupy

Pasta o zakupach w Żabkach coraz bliższa rzeczywistości. Właśnie uruchomiono kolejną usługę

2 minuty czytania
Komentarze

Żabka często wprowadza rozwiązania, których mało kto by się spodziewał po niewielkich sklepach spożywczych. Można tu wymienić choćby sklep w wersji drive-thru oraz możliwość wykupienia subskrypcji na kawę. Tym razem popularna sieć przygotowała współpracę z jednym ze znanych banków.

Konto w BNP Paribas założysz w sklepie Żabka

O ile korzystanie z bankowości w obecnych czasach nie stanowi problemu dla większości ludzi (wszystkim można w końcu zarządzać z poziomu smartfona), to samo zakładanie konta w banku kojarzy się z dość skomplikowaną procedurą. Zazwyczaj wymaga to stania w kolejce w banku i podpisywania wielu dokumentów lub przynajmniej oczekiwanie na kuriera, który przyjedzie z umową. W przypadku BNP Paribas ma być jednak łatwiej, a to dzięki wspólnemu przedsięwzięciu z siecią Żabka.

https://www.facebook.com/BNPParibasBankPolska/posts/pfbid02m8syogRdV4U2Wcd2rbP7pXKisDH8HVw92P1jmoknUhjK8chR4LSaksooj6rRTJj3l

To pierwsza na polskim rynku współpraca banku i sieci handlowej na tak dużą skalę. Bezprecedensowe są również możliwości, jakie wspólnie zaoferujemy – każda osoba może wejść do sklepu Żabka wyłącznie ze swoim smartfonem i wyjść z niego jako Klient Banku BNP Paribas, ciesząc się całą gamą dodatkowych benefitów. Nie musi chodzić do placówki, szukać rozwiązań w Internecie, ani czekać na kuriera z umową.

– mówi Tomasz Dymowski, Tribe Leader Omnichannel for Retail w BNP Paribas.

Cała procedura ma trwać tylko kilka minut, a jej elementem jest zeskanowanie kodu QR z plakatu w sklepie Żabka. Na osoby, które przejdą proces zakładania konta, czeka następująca oferta:

  • bezpłatne prowadzenie konta, przelewy i wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash (standardowe elementy)
  • brak opłat za użytkowanie karty przez 12 miesięcy
  • e-vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w Żabce (dla osób, które założą konto z kartą Mastercard w aplikacji, aktywują kartę i zapewnią wpływ min. 1000 zł)

Dodatkowo przygotowano loterię trwającą przez 12 miesięcy – do wygrania są nagrody pieniężne i vouchery do Żabki. Dowolna transakcja kartą daje jeden los. Wyjątek stanowią transakcje za min. 10 zł w sklepach Żabka i Żabka Nano – jedna taka transakcja daje 10 losów.

PS. Jeżeli nie kojarzycie wspomnianej w tytule pasty o Żabce… cóż, po prostu nadróbcie zaległości.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie główne: wikimedia commons/CC 4.0

Motyw