Californication

Najlepsze seriale na wakacje – co warto obejrzeć w wolnej chwili?

3 minuty czytania
Komentarze

Lato trwa w najlepsze. Wiele osób ma dużo wolnego czasu i nie za bardzo wie, jak go spożytkować. Tutaj z pomocą przychodzą seriale, które potrafią być naprawdę ciekawym wypełniaczem dnia. W niniejszym tekście przygotowałem listę pięciu produkcji idealnych na wakacje. Można się z nią zapoznać poniżej.

Najlepsze seriale na wakacje

1. Californication

Californication

Californication to serial idealny na wakacje. Produkcja opowiada o Hanku Moodym, hedonistycznym pisarzu, próbującym nieudolnie odzyskać miłość swojego życia. W międzyczasie mężczyzna nieustannie pakuje się w kłopoty, spowodowane głównie jego niewyparzoną gębą i pociągiem do kobiet. Californication bawi i wzrusza, a przede wszystkim niesamowicie wciąga. Odcinki są krótkie, w sam raz, aby przyswoić kilka jednego dnia.

Serial ma siedem sezonów. Można go obejrzeć na HBO GO.

Ocena na Filmwebie: 7,7/10 (ponad 140 tysięcy głosów)
Ocena na IMDB: 8,3/10 (ponad 160 tysięcy głosów)

2. Rodzina Soprano

Rodzina Soprano

Rodzina Soprano to fenomenalna opowieść o ważnym członku mafii z New Jersey, cierpiącym na tajemnicze ataki paniki. Mężczyzna z czasem decyduje się potajemnie rozpocząć terapię u psychiatry, a my, widzowie, zaczynamy się przyglądać jego psychice. Serial jest niesamowicie wciągający, a do tego fenomenalnie napisany – tutaj każdy odcinek stoi na najwyższym poziomie. Rodzina Soprano to jedna z tych produkcji, które trzeba zobaczyć przed śmiercią.

Serial ma sześć sezonów. Można go obejrzeć na HBO GO.

Ocena na Filmwebie: 8,4/10 (ponad 50 tysięcy głosów)
Ocena na IMDB: 9,2/10 (ponad 280 tysięcy głosów)

3. Biuro (The Office)

The Office

Wybierając najlepsze seriale na wakacje, nie można nie wspomnieć o Biurze, lub jak kto woli – The Office. Produkcja ukazuje pracowników tytułowego biura, którym rządzi Michael Scott – szef uważający się za świetnego gościa. W rzeczywistości jednak mężczyzna irytuje wszystkich w pobliżu. W tym nietypowym miejscu pracy co chwila dzieją się ciekawe rzeczy, przez co widz nie ma prawa się nudzić.

Serial ma dziewięć sezonów. Można go obejrzeć na Amazon Prime Video.

Ocena na Filmwebie: 8,6/10 (ponad 35 tysięcy głosów)
Ocena na IMDB: 8,9/10 (ponad 370 tysięcy głosów)

4. Narcos

Narcos

Narcos to fenomenalny serial opowiadający o Pablo Escobarze, kolumbijskim baronie narkotykowym, który niegdyś terroryzował cały kraj. Produkcja pokazuje historię z dwóch stron – z perspektywy Escobara, jak i wymiaru sprawiedliwości usiłującego zakończyć działalność bezwzględnego kryminalisty. To naprawdę dobra opowieść biograficzna, z której można się wiele dowiedzieć.

Serial ma trzy sezony. Można go obejrzeć na Netflixie.

Ocena na Filmwebie: 8,5/10 (ponad 140 tysięcy głosów)
Ocena na IMDB: 8,8/10 (ponad 330 tysięcy głosów)

5. Paradise PD

Paradise PD

Listę najlepszych seriali na wakacje zamyka Paradise PD – animacja dla dorosłych z naprawdę pokręconym humorem. Produkcja opowiada historię zdegenerowanych policjantów z tytułowego miasteczka Paradise. Nieudacznicy zajmują się głównie sprawami związanymi z narkotykami, cały czas próbując przyskrzynić nowych dilerów. Paradise PD to kreskówka twórców Brickleberry, czyli równie szalonego serialu animowanego.

Serial ma obecnie dwa sezony. Można go obejrzeć na Netflixie.

Ocena na Filmwebie: 7,1/10 (ponad 10 tysięcy głosów)
Ocena na IMDB: 6,9/10 (ponad 10 tysięcy głosów)

Najlepsze seriale na wakacje – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najciekawsze produkcje do obejrzenia w wakacje. Oczywiście to tylko i wyłącznie moja subiektywna lista, co oznacza, że nie wszystkim musi się spodobać.

Zobacz także: Cztery najlepsze seriale Amazon Prime Video

Dajcie znać w komentarzach, czy do powyższego zestawienia dopisalibyście jeszcze jakieś tytuły!

Motyw