Supreme logo

Supreme wypuści 2,4-calowy telefon, który prawdopodobnie będzie kosztować tyle co flagowiec

3 minuty czytania
Komentarze

Supreme to wywodząca się z Nowego Jorku firma, która niegdyś była tylko małym skate-shopem. Od 1994 roku, czyli momentu jej założenia, naprawdę wiele się zmieniło. Dziś Supreme to marka sama w sobie, którą kojarzą miliony osób na całym świecie. W jej ofercie znajdziemy głównie odzież, która swoją drogą kosztuje mały majątek, ale także od czasu do czasu producent wchodzi we współpracę z innymi firmami i wypuszcza niestandardowe produkty brandowane swoim logo. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to Supreme postanowiło wypuścić własny… telefon.

Supreme wypuści telefon, który prawdopodobnie będzie kosztować majątek

Supreme telefon

Nie pomylę się, jeśli napiszę, że Supreme to Apple w branży odzieżowej. Ceny produktów tej firmy są tak absurdalnie wysokie, a mimo to schodzą jak ciepłe bułeczki. Wystarczy przypomnieć sobie zabawną sytuację, jaką był fakt sprzedawania przez Supreme… cegieł ze swoim logo w cenie 30 dolarów (ok. 118 zł) za sztukę. Co najśmieszniejsze, teraz wspomniane cegiełki na eBayu sprzedają się średnio za 17 razy więcej – za 500 dolców (ok. 1960 zł). Z tego też powodu śmiem przypuszczać, że zapowiedziany przez Supreme telefon, który widzicie powyżej, będzie naprawdę drogi. Obstawiam, że już sam producent będzie sprzedawał go w cenie, za którą bez problemu kupimy pełnoprawnego flagowego smartfona. Nie wyobrażam sobie nawet cen, które osiągnie na aukcjach…

Zobacz także: Przenośny Xbox niczym Nintendo Switch to konsola, jakiej potrzebujemy

Przejdźmy jednak do samego telefonu. Ma on mieć 2,4 calowy ekran, aparat oraz obsługiwać dwie karty SIM i 3G. Na froncie jak i pleckach urządzenia znajdziemy rzucające się w oko logo Supreme, które z pewnością przekona wielu do zakupu. Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy o tym sprzęcie. Nie będzie to oczywiście autorska konstrukcja Supreme, a produkt innej firmy przebrandowany na wspomnianą markę. Nie wiadomo, czy jest to już istniejący model, czy stworzony specjalnie dla Supreme (opcja pierwsza jest jednak bardziej prawdopodobna). Warto nadmienić, że nie jest to pierwszy raz, gdy Supreme wchodzi w świat technologii. Firma bowiem współpracowała już kilka razy z Mophie przy powerbankach sygnowanych swoim logo. Wszystkie rozeszły się w dosłownie kilka sekund, co raczej nie powinno być dla nikogo dużym zaskoczeniem.

Podsumowanie

Niestety cena urządzenia nie jest jeszcze znana, lecz z pewnością będzie bardzo przesadzona. Sprzęt będzie sprzedawany razem w zestawie z 16-gigabajtową kartą pamięci, co z pewnością nieco podniesie jego cenę. Telefon będzie można zakupić już jesienią tego roku, aczkolwiek jeśli jesteście zainteresowani, to będziecie musieli działać bardzo szybko. Wszystko, co wydaje Supreme, zwykle rozchodzi się bowiem w góra kilka minut. W tym przypadku z pewnością będzie podobnie, tym bardziej, że mamy do czynienia z bardzo nietypowym jak na tę markę produktem. Zakup tego telefonu w celach innych niż kolekcjonerskich lub dalszej odsprzedaży nie ma żadnego sensu, jednak i tak znajdą się tacy, którzy go kupią dla samego faktu posiadania czegoś z logo Supreme. To jest prawdziwa siła marki.

Źródło: phonearena

Motyw