Mężczyzna w słuchawkach, siedzący przed laptopem MSI w ciemnym pomieszczeniu, w tle ekrany z logo MSI.
LINKI AFILIACYJNE

MSI pokazuje nowości. Tak ma wyglądać przyszłość sieci domowych i dźwięku

2 minuty czytania
Komentarze

MSI to firma, która zyskała sobie uznanie na całym świecie, choć nie w segmentach, które właśnie opisujemy. Producent wyspecjalizował się bowiem w komponentach komputerowych oraz gamingowych laptopach i komputerach stacjonarnych. Jednak pokazuje też ciekawe propozycje w innych kategoriach sprzętów.

MSI Roamii BE Lite dla lepszego internetu w domu

MSI Roamii BE Lite to system mesh wykorzystujący WiFi 7, dzięki któremu stworzenie domowej sieci dla coraz większej liczby urządzeń obsługujących Wi-Fi będzie proste i przyjemne. Oferuje prędkości transferu do 5 Gb/s, a zaawansowane funkcje, takie jak 4K-QAM, Multi-RU i MLO (Multi-Link Operation), zapewniają użytkownikom płynny i nieprzerwany dostęp do internetu w całym domu.

Roamii BE Lite działa z autorską aplikacją, zaprojektowaną w celu uproszczenia procesu konfiguracji. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami aplikacji Roamii, aby skonfigurować domową sieć i zakończyć proces w ciągu kilku minut. Urządzenie wykorzystuje ponadto MSI FortiSecu, czyli rozwiązanie napędzane przez Trend Micro, które zapewnia całodobową ochronę wszystkim podłączonym urządzeniom. MSI Roamii BE Lite trafi do sprzedaży na początku października, a sugerowana cena producenta za zestaw składający się z dwóch jednostek to 1439 złotych.

Słuchawki gamingowe MSI MAESTRO 300

Drugie z premierowych urządzeń to nowe słuchawki gamingowe MSI MAESTRO 300. Wyposażone zostały w wysokiej jakości 40 mm przetworniki neodymowe oraz lekką, solidną konstrukcję. Do tego oferują nauszniki z pianki zapamiętującej kształt (dostępne w wersji z oddychającą siatką lub skórą proteinową).

Akcesorium oferuje ponadto odczepiany, jednokierunkowy mikrofon kardioidalny. MAESTRO 300 ważą zaledwie 247 g, mają regulowany pałąk i obracane nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. Słuchawki są  kompatybilne z wieloma platformami, oferującymi zgodność plug-and-play z PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch oraz urządzeniami mobilnymi za pomocą kabla USB-C lub adaptera USB-C na USB-A.

Warto wspomnieć też o oprogramowaniu Nahimic for headset, które zapewnia dźwięk przestrzenny 3D, redukcję szumów dla poprawy komunikacji oraz konfigurowalne ustawienia audio. Sugerowana cena producenta wynosi 249 złotych.

Źródło: MSI. Zdjęcie otwierające: MSI / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw