LINKI AFILIACYJNE

Oferta do rozmów i SMS-ów. Najlepsze opcje na kartę

Lajt Mobile

W Lajt Mobile płacimy kilkanaście złotych miesięcznie i możemy dzwonić oraz SMS-ować do woli. Do tego dochodzi skromny pakiet internetu.


Virgin Mobile

W Virgin Mobile oferta do rozmów i SMS-ów nie kosztuje nawet 10 zł. Obowiązują jednak ograniczenia dot. liczby minut i wiadomości.


T-Mobile

Cenowo ofercie T-Mobile daleko do ideału. Jeśli jednak komuś bardzo zależy na opcji typu rok ważności konta, może ją rozważyć.


Choć większość z nas decydując się na abonament komórkowy lub telefon na kartę chce mieć solidny pakiet internetu, to nie brakuje też osób, dla których może być on naprawdę skromny. Są też tacy, którzy GB do wykorzystania uznają za zbędne. Chodzi np. o seniorów posiadających klasyczny telefon z klawiaturą, którzy w ogóle nie korzystają z internetu.

W takich sytuacjach nie warto przepłacać i decydować się na najpopularniejsze taryfy operatorów, w których użytkownik płaci m.in. za duży pakiet GB. Lepiej skupić się na tym, by dana oferta pozwalała na jak najwięcej rozmów oraz wysłanych wiadomości, a jednocześnie kosztowała jak najmniej.

Jaka oferta do rozmów i SMS-ów jest najlepsza? Znaleźliśmy kilka propozycji, które wyróżniają się na rynku. Liczymy, że na tej podstawie wybierzecie odpowiednią opcję dla siebie.

Najlepsza oferta do rozmów i SMS-ów

Osoba posiadająca rozwiązanie, jakim jest oferta do rozmów i SMS-ów, trzymająca smartfon przy uchu, skupienie na aparacie fotograficznym telefonu.
Fot. Onur Binay / Unsplash

No Limit S w Lajt Mobile

Plan No Limit S w Lajt Mobile to świetna opcja dla osób, które nie chcą mieć żadnych ograniczeń związanych z długością prowadzonych rozmów telefonicznych oraz liczbą wysłanych SMS-ów, a jednocześnie wystarczy im symboliczny pakiet internetu wynoszący 1 GB.

Omawiana oferta kosztuje 15,99 zł miesięcznie. Rozmowy i SMS-y są nielimitowane, jeśli chodzi o MMS-y, to stawka wynosi 40 groszy za 100 kB.

#MINI9 w Virgin Mobile

Propozycja Virgin Mobile to sensowna opcja dla tych, którzy niewiele korzystają z telefonu i chcą płacić jak najmniej za ofertę telekomunikacyjną. Miesięczna opłata wynosi 9 zł. W tej cenie otrzymujemy 300 minut na rozmowy, 300 SMS-ów oraz 1 GB internetu.

To naprawdę oszczędna oferta do rozmów, choć trzeba pamiętać, że nie sprawdzi się ona szczególnie dobrze u osób, które lubią godzinami rozmawiać przez telefon. Jest w końcu limit 300 minut, po jego przekroczeniu trzeba będzie pomyśleć nad dokupieniem dodatkowego pakietu 120 minut za 5 zł. W #MINI9 nie ma też możliwości wysyłania MMS-ów bez dodatkowych opłat.

Rok ważności konta w T-Mobile

W T-Mobile na kartę minuta połączenia kosztuje 59 groszy, SMS 39 groszy, a MMS 59 groszy za 100 kB, chyba że aktywujemy jeden z planów bez limitów, które zaczynają się od 30 zł. Operator oferuje jednak także usługę „Rok ważności konta”. Kosztuje ona 30 zł i sprawia, że nie musimy doładowywać konta przez najbliższe 365 dni, a mimo to możemy korzystać z usług telekomunikacyjnych.

Taka opcja może sprawdzić się u osób, które dzwonią lub SMS-ują na tyle mało, że plan z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami im się nie opłaca, ale na tyle regularnie, że w przypadku wielu innych taryf musieliby często doładowywać konto tylko po to, by utrzymać jego ważność.

Oferta do rozmów i SMS-ów. Podsumowanie

telefon z klawiaturą i klapką myPhone Tango LTE w kolorze srebrno-czarnym
Fot. mPTech/mat. prasowe

Wśród ofert operatorów komórkowych wciąż można znaleźć rozwiązanie, jakim jest oferta do rozmów i SMS-ów. W Virgin Mobile za bardzo niską cenę możemy wykorzystać 300 minut i 300 wiadomości tekstowych miesięcznie. Z kolei T-Mobile nie ma porywających warunków cenowych, ale za niewielką opłatą (30 zł podzielone przez 12 miesięcy daje nam 2,50 zł miesięcznie) pozwala nie martwić się o ważność konta.

Uniwersalną opcją może być oferta Lajt Mobile. U tego operatora płacimy 15,99 zł i mamy rozmowy oraz SMS-y bez limitu. Pakiet internetu jest symboliczny, ale w przypadku kryteriów, którymi się kierowaliśmy w tym zestawieniu, nie ma to istotnego znaczenia.

Lajt MobileVirgin MobileT-Mobile
Rozmowybez limitu300 minut59 gr/min.
SMS-ybez limitu300 SMS-ów39 gr/SMS
Pozostałe1 GB internetu1 GB interneturok ważności konta za 30 zł
Cena15,99 zł9 złzależy od użytkownika

Zdjęcie otwierające: Depositphotos/AllaSerebrina

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw