LOKOWANIE PRODUKTU: ALLEGRO

Allegro Black Weeks już wystartowało. Setki okazji, a my wybieramy te najlepsze

5 minut czytania
Komentarze

Allegro Black Weeks to coś więcej, niż same oszczędności w najgorętszym zakupowym okresie roku. Można powiedzieć, że to prawdziwe święto dla fanów zakupów, a w tym roku Allegro postanowiło je jeszcze wydłużyć. Przed nami sam Black Friday, który odbędzie się 24 listopada i Cyber Monday (27 listopada), ale Allegro Black Weeks potrwa jeszcze dłużej, ponieważ aż do 30 listopada. I codziennie można liczyć na nowe okazje oraz przeceny. Sprawdźmy więc, co tam ciekawego dziś na Allegro Black Weeks.

Allegro Black Weeks – najciekawsze oferty

laptop na którego ekranie widać reklamę Allegro Black Weeks
Fot. Allegro materiały prasowe

Allegro Black Weeks działa już do 6 listopada i zapewne część z naszych czytelników zdążyła już skorzystać ze wpadających tam okazji. Platforma postanowiła przedłużyć w tym roku czas zakupowego szaleństwa. Taki zabieg to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy z roku na rok coraz świadomiej podchodzą do procesu zakupowego, co oznacza, że szukają jak najlepszych okazji. Listopad to dla nich prawdziwe święto, co potwierdzają wyniki badania zleconego przez Allegro. Aż 65% Polaków przyznało, że podczas festiwalu niższych cen na Allegro, pozytywnie ocenia atrakcyjność ofert cenowych. Co więcej, aż 94% przebadanych przynajmniej raz coś kupiło i to właśnie ze względu na atrakcyjną ofertę. 77% badanych wstrzymuje się także z zakupem i czeka na przeceny w listopadzie, co jest oczywiście zrozumiałe. Na Allegro Black Weeks niektóre z cen będą bowiem o aż 50% tańsze, niż zazwyczaj, więc jest na co czekać.

Fot. Allegro materiały prasowe

Warto również korzystać z mobilnej aplikacji Allegro przy tej okazji, a szczególnie, jeżeli do tej pory jej nie mieliśmy. Za samo zainstalowanie aplikacji mamy otrzymać bowiem 10 złotych w kuponach, a za pierwsze zakupy z jej wykorzystaniem kolejne 10 złotych. I to właśnie w aplikacji dostępne są oferty z co najmniej 50% zniżką z Shakera. Tam też wskakują oferty dzienne za 1 zł. Chyba nie musimy dodawać, że tutaj potrzeby jest już Allegro Smart!, ale jego zawsze warto mieć. Dodatkowo wydając ponad 500 zł w dniach 28-30 listopada można otrzymać aż 30 Monet, kupując produkty oznaczone jako „Black Weeks”. I choć Allegro Black Weeks już trwa, to dziś wystartowały naprawdę ciekawe oferty, a my wybraliśmy dla was kilka z nich. Część z nich jest już aktywna, a niektóre wystartują dopiero pod koniec dnia. Warto obserwować interesujące nas oferty, ponieważ sprzętów w lepszej cenie nie będzie zbyt dużo.

50-calowy telewizor Philips taniej o 27%

Telewizor Philips 50PUS7608 na białym tle
Fot. Philips materiały producenta

Dobra okazja do osób, które szukają 50-calowego telewizora Smart TV. Teraz można kupić na Allegro Black Weeks model Philips 50PUS7608/12, który ma w zasadzie wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego odbiornika. Jest rozdzielczość 4K, wsparcie dla HDR oraz Dolby Atmos, a do tego dochodzi nowoczesny system Smart TV, więc spokojnie można będzie oglądać najnowsze filmy na Netflix. W tej cenie to grzech nie skorzystać.

Robot sprzątający Xiaomi Vacuum S10 taniej o 20%

Robot sprzątający Xiaomi Vacuum S10 na białym tle
Fot. Materiały producenta

Sprzątanie może i nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale posiadając takiego robota sprzątającego jak Xiaomi Vaccum S10 będzie to przynajmniej łatwiejsze. Sprzęt ma siłę ssania do 4000 Pa, a na dodatek praktycznie wszystko zrobi za nas. Mamy tutaj skanowanie 360°, które pozwala na stworzenie dokładnej mapy domu. Ulepszony czujnik LDS i zbiornik na wodę i kurz w jednym. Jeżeli ktoś czekał na okazję, by kupić taki sprzęt, to właśnie się nadarzyła.

Telewizor Samsung QLED 55 cali taniej o 45%

Telewizor Samsung QLED 4K Q80C widoczny od frontu na białym tle
Fot. Materiały producenta

Samsung to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych producentów sprzętów w Polsce i to nie tylko pod względem telewizorów. Na Allegro Black Weeks można kupić ten 55-calowy telewizor 45% taniej, niż dotychczas. Czy warto? Cóż, mamy tutaj matrycę QLED i rozdzielczość 4K UHD z odświeżaniem obrazu do 120 Hz, wsparcie dla HDR i Dolby Atmos, a na dokładkę pilota, który zasilany jest energią słoneczną. Do tego liczne funkcje dla graczy, a w tym także złącze HDMI 2.1 na pokładzie. Można więc spokojnie podłączyć konsole nowej generacji. Zresztą na Allegro Black Weeks taniej o 500 złotych kupimy teraz też konsolę Xbox Series X z nowym dyskiem o pojemności 1 TB. Chyba nie trzeba dodawać więcej, by przekonać was do tego, że ten telewizor Samsunga to bardzo opłacalna rzecz.

LEGO i myśliwiec Mandaloriana taniej o 12%

pudełko LEGO The Mandalorian
Fot LEGO materiały prasowe

Na Allegro Black Weeks nie mogło zabraknąć także oferty od LEGO. Bądźmy szczerzy, każdy na jakimś etapie swojego życia chyba chciał mieć jakiś zestaw klocków, a teraz to marzenie można spełnić. Zestaw z serialu Mandalorian to może być coś, co sprawdzi się nie tylko w pokoju dla dziecka. Kilkaset elementów i zabawa na długie godziny. Zresztą kogo my tu chcemy przekonywać. LEGO to zawsze dobry wybór, a jak jest tańsze, to tylko lepiej. Na Allegro Black Days znajdziecie też zestaw Posterunek policji już dla młodszych odbiorców, czyli Kawiarnia przy schronisku.

Black Weeks na Allegro inne oferty

To oczywiście nie wszystkie oferty na Allegro Black Weeks, które warto mieć na uwadze. Wśród nich znajdziemy też:

Nic tylko wchodzić na Allegro, przeglądać oferty i oszczędzać. W końcu o to chodzi z promocjami w listopadzie, a te są teraz na platformie wyjątkowo atrakcyjne.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Allegro