Nokia XR21 w ultralimitowanej edycji. Do sprzedaży trafi tylko 30 sztuk

2 minuty czytania
Komentarze

Do sprzedaży w sklepie internetowym Nokia trafił limitowany model Nokia XR21. Ta pancerna Nokia zadebiutowała już wcześniej, ale teraz producent przygotował jej nowy wariant kolorystyczny.

Limitowana edycja Nokii XR21 to prawdziwie europejski produkt. Stworzony, zmontowany i przetestowany w Europie. Wyróżnia ją nietypowy wariant kolorystyczny Frosted Platinum, wytrzymałość na poziomie MIL-STD-810H oraz certyfikat IP69K – które zapewniają, że urządzenie wytrzyma najcięższe warunki.

Specyfikacja modelu Nokia XR21

Według producenta Nokia XR21 była najtwardszym urządzeniem, jakie kiedykolwiek wyprodukowała Nokia. I tak też jest w przypadku wersji limitowanej, której specyfikacja obejmuje 6,49-calowy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz i proporcjami 20:9, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass Victus. Za wydajność odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 695, współpracujący z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 12 – Nokia obiecuje do 3 aktualizacji systemowych (czyli do Androida 15) oraz 4 lata wsparcia w zakresie łatek bezpieczeństwa.

Źródlo: Nokia

W urządzeniu zastosowano akumulator o pojemności 4800 mAh, który obsługuje szybkie ładowanie o mocy 33 W. Bateria wytrzymuje do 2 dni pracy. Za zdjęcia odpowiada aparat główny 64 MP i ultraszerokokątny 8 MP oraz aparat do selfie 16 MP. Opcje łączności obejmują Bluetooth 5.1, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, port USB typu C i Wi-Fi.

Cena i dostępność

Nokia stworzyła tylko 50 urządzeń Nokia XR21 Limited Edition, z czego tylko 30 urządzeń będzie sprzedawanych za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego. Jeśli więc chcecie zdobyć to urządzenie z limitowanej edycji, trzeba się naprawdę sprężyć z zakupem. Każdy z tych nielicznych egzemplarzy otrzyma nadruk Made in Europe oraz unikalny numer seryjny, a w pudełku znajdzie się też odpowiedni certyfikat pochodzenia.

Cena limitowanej edycji Nokii XR 21 w Niemczech, Francji, Austrii, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii i Wielkiej Brytanii wynoszą 699 euro (około 3240 złotych). Dodatkowo w przyszłości na rynek trafić zostanie wypuszczona czarna edycja modelu XR21 – będzie kosztować 659 euro, czyli około 3050 złotych.

Źródło: GSMarena

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw