Ręka trzymająca smartfon z włączonym ekranem z logo "max" na niebieskim tle. Aplikacja zastąpi HBO Max
LINKI AFILIACYJNE

HBO Max rozsyła ważne e-maile. Lepiej sprawdź skrzynkę

2 minuty czytania
Komentarze

Transformacja HBO Max w Max wchodzi w ostatni etap, przynajmniej w Polsce. Poznaliśmy już ceny wszystkich dostępnych pakietów, a teraz Warner Bros. Discovery wysyła do swoich subskrybentów ważne e-maile. Przynajmniej w najbliższych dniach lepiej monitorować skrzynki pod kątem korespondencji dotyczącej nowego VOD w Polsce.

Co znajduje się w wiadomościach rozsyłanych przez HBO Max?

Telewizor z logo "max" na ekranie, miska popcornu i pilot na stole.
Fot. Hamara / Shutterstock

Wbrew pozorom, e-mail Max – tu obejrzysz same hity, jest nieco ważniejszy, niż sugeruje to jego tytuł. Oto co subskrybenci platformy mogą przeczytać w jego treści.

11 czerwca automatycznie przeniesiemy Twoje konto z HBO Max do Max. Wystarczy, że w nowej aplikacji zarejestrujesz się przy użyciu tych samych danych, z których dziś korzystasz do logowania w HBO Max. Twoje profile, historia oglądania, dane konta oraz szczegóły subskrypcji będą już w Max – a Ty możesz po prostu zacząć oglądać!

Korespondencja HBO Max rozsyłana do klientów platformy

No właśnie, rejestracja, a nie logowanie. Istotna informacja, gdyż wielu z nas, otwierając nową aplikację, z pewnością automatycznie wybierze opcję logowania, skoro i tak mamy już przeniesione konto. A tu proszę, należy najpierw się zarejestrować, używając danych z poprzedniej instancji, czyli HBO Max.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Ceny Max w Polsce. Niestety, taniej tylko z reklamami

W ramach przypomnienia spójrzmy jeszcze na ceny Max w Polsce:

  • Pakiet Podstawowy (19,99 zł miesięcznie lub 199 zł za rok) – Full HD, dwa urządzenia jednocześnie, reklamy;
  • Pakiet Standardowy (29,99 zł miesięcznie lub 299 zł za rok) – Full HD, dwa urządzenia jednocześnie, brak reklam;
  • Pakiet Premium (49,99 zł miesięcznie lub 499 zł za rok) – 4K, Dolby Atmos przy wybranych pozycjach, cztery urządzenia jednocześnie, brak reklam.
Smartfon z logo Max na pierwszym planie i rozmytym logo HBO Max w tle. Wiemy kiedy Max w Polsce zagości
Fot. rafapress / Depositphotos

Oprócz tego, do każdego pakietu można dokupić usługę Kanały TV i Sport za 20 złotych miesięcznie, która dodaje 25 kanałów Warner Bros. Discovery w ramach regularnej telewizji do oglądania.

Jeśli szukasz więcej informacji o starcie Max, sprawdź również, jak platforma będzie działać, jeśli kupiłeś do niej dostęp u jednego z operatorów GSM oraz na jakich urządzeniach aplikacja Max będzie właściwie działać.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu! Jeśli lubisz oglądać sport i masz krótką chwilę, wypełnij naszą ankietę na temat wypoczynku i oglądania Euro 2024 oraz Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Zdjęcie otwierające: PixieMe / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw