Baner promocyjny 3 miesiące PC Game Pass za darmo z postaciami z różnych gier, logo Xbox pośrodku.

PC Game Pass za darmo na 3 miesiące. Oto jak skorzystać

2 minuty czytania
Komentarze

3 miesiące PC Game Pass za darmo? Takie oferty pojawiają się już coraz rzadziej, ale nie są niemożliwe. Tym razem możecie podziękować firmie NVIDIA, bo planuje rozdać jedną z najlepszych subskrypcji do gier na świecie. Pokazuję jak skorzystać z promocji.

Jak zdobyć 3 miesiące PC Game Pass za darmo?

Wszystkie gry na komputer osobisty, w które możesz zagrać przez 3 miesiące PC Game Pass za darmo. Wyniki wyszukiwania gier wyświetlone na ciemnym tle, w tym tytuły takie jak: A Little to the Left, A Plague Tale: Requiem, A Short Hike, A Way Out, Against the Storm, Age of Empires.
Fot. Xbox / zrzut ekranu

Przede wszystkim, promocja będzie dostępna wyłącznie dla kont, które nigdy wcześniej nie korzystały z usługi, już od 4 czerwca 2024 r. Oto co należy zrobić, aby odebrać 3 miesiące PC Game Pass za darmo.

  1. Zakładamy konto NVIDIA – TUTAJ.
  2. Sprawdzamy ustawienia profilu i zapisujemy się do programu NVIDIA Rewards – TUTAJ.
  3. Logujemy się za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience lub NVIDIA App (beta).
  4. Przechodzimy do sekcji Zrealizuj, wybieramy PC Game Pass GeForce Reward i postępujemy dalej z instrukcjami Microsoftu.

PC Game Pass to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na granie

3 miesiące PC Game Pass za darmo pojawią się w zakładce Zrealizuj (NVIDIA App). Fot. NVIDIA / zrzut ekranu

Jeżeli waszą główną platformą do grania jest komputer, trudno nie polecić subskrypcji PC Game Pass za 39,99 złotych miesięcznie. Dzięki niej zagracie we wszystkie gry Xbox Game Studios, w tym wydane niedawno Senua’s Saga: Hellblade II czy też nadchodzące Call of Duty: Black Ops 6, i to w dniu premiery.

Co dostają abonenci PC Game Pass?

Co miesiąc do usługi wpadają zupełnie nowe, jak i starsze produkcje od zewnętrznych wydawców. Prawdę mówiąc, można subskrybować PC Game Pass i już nigdy więcej nie wydawać pieniędzy na gry. Ani na komputer, bo ogrom tytułów z subskrypcji zadziała także na usłudze streamingowej NVIDIA GeForce NOW. Forza Horizon 5 w najwyższych detalach i 60 FPS nie jest już tak odległym marzeniem, jak mogłoby się wydawać.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ sprawdzamy preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Zdjęcie otwierające: Xbox / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw