Dwóch mężczyzn na promocyjnym plakacie gali FAME MMA 21, z wklejonym tweetem od CANAL+ Polska dotyczącym rozwiązania problemu z logowaniem do serwisu Canal+ Online.
LINKI AFILIACYJNE

Duże problemy z transmisją Fame MMA 21 w Canal+ Online. Widzowie musieli skorzystać z innej platformy

2 minuty czytania
Komentarze

Podczas wczorajszej gali Fame MMA 21 mieliśmy być świadkami wielkiego rozpoczęcia współpracy popularnej federacji freak fightowej z Canal+. Ostatecznie transmisja wydarzenia napotkała duże problemy techniczne, a widzowie zostali przekierowani do zewnętrznego serwisu niepowiązanego ze wspomnianą przed chwilą platformą VOD.

Canal+ Online z problemami technicznymi podczas gali Fame MMA 21

Wejście do sklepu CANAL+ w centrum handlowym z wyświetlaną reklamą na ekranie, przy którym stoi klient.
Fot. WrS.tm.pl / Domena publiczna / Wikimedia Commons

W sobotę 18 maja odbyła się kolejna edycja gali Fame MMA, czyli najpopularniejszej w Polsce federacji freak fightowej. Co ważne po raz pierwszy w historii współpracy z organizacją podjął się zewnętrzny serwis VOD w postaci Canal+ Online. W praktyce dostęp do PPV gali Fame MMA 21 można było kupić tylko i wyłącznie w popularnej platformie streamingowej i to właśnie tam śledzić wydarzenie na żywo.

Ostatecznie szybko okazało się, że z powodów problemów technicznych dostęp do serwisu Canal+ Online został uniemożliwiony. Co ciekawe organizatorzy wydarzenia zapewnili niezadowolonym widzom dostęp do alternatywnej platformy, gdzie transmisja działała już bez problemu.

Widzowie zgłaszają się po rekompensaty

Jak łatwo się domyślić, większość internautów nie była zadowolona z takiego obrotu spraw, co łatwo wychwycić przede wszystkim na platformie X. W związku z tym widzowie, którzy wcześniej wykupili dostęp do gali w Canal+ Online i ostatecznie nie obejrzeli wydarzenia w serwisie, zgłaszają się do platformy w celu uzyskania rekompensaty.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Na ten moment publikacji tego tekstu nie poznaliśmy oficjalnego stanowiska Canal+ Online oraz Fame MMA. Jeśli takie pojawi się w sieci, natychmiastowo zaktualizujemy materiał o odpowiednie komentarze platformy VOD oraz federacji freak fightowej.

Źródło: X. Zdjęcie otwierające: Fame MMA / materiały prasowe, modyfikacje własne

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw