Dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie, jeden w okularach przeciwsłonecznych, obaj zapięci w pasy bezpieczeństwa.
LINKI AFILIACYJNE

Budda w ponad godzinnym wywiadzie przedstawia kulisy szantażu

3 minuty czytania
Komentarze

Niedawno informowaliśmy was o tym, że Budda opublikował poważny materiał dotyczący swojej działalności w sieci. Jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce zdradził między innymi, że był szantażowany przez grupę pewnych osób. Dziś (tj. 17 maja) influencer udzielił obszernego wywiadu, w którym bliżej przedstawił tło całej sprawy.

Budda jest szantażowany – ciąg dalszy

Budda w szarej bluzie z kapturem siedzący na krześle, gestykulujący rękoma i mówiący o szantażu który go spotkał.
Fot. BuddaTV / YouTube / zrzut ekranu

Z całą pewnością ostatnie tygodnie nie są najłatwiejsze dla Buddy, czyli twórcy internetowego, który w niedawnym filmie opublikowanym na platformie YouTube zdradził, że był szantażowany. Materiał trwał nieco ponad szesnaście minut, a youtuber poruszył w nim kilka wątków, które nie zostały do końca rozwiązane.

W związku z tym dzisiaj (tj. 17 maja) na kanale Duży w Maluchu pojawił się trwający grubo ponad godzinę wywiad z influencerem. Prowadzący kanał Filip Nowobilski w trakcie rozmowy zapytał Buddę między innymi o jego współpracę z policją w trakcie próby ujęcia szantażystów. Link do materiały znajdziecie poniżej.

Cała rozmowa jest naprawdę długa i obaj panowie poruszają w niej ciekawe tematy dotyczące nie tylko świata influencerów, ale także ryzyka, które wiąże się z rozpoznawalnością. Podkreślmy, że w dzisiejszych czasach, kiedy AI jest regularnie wykorzystywane przez przestępców, różnego rodzaju próby wyłudzeń czy oszustw na pierwszy rzut oka nie muszą wyglądać podejrzanie, o czym przekonał się sam Budda.

W oczekiwaniu na rozwój sprawy bardzo możliwe, że z chęcią rzucicie okiem na nieco mocniejsze wrażenia filmowe. Jeśli tak, zachęcam do zapoznania się z naszym artykułem na temat najlepszych horrorów w 2024 roku.

Kim jest Budda?

Budda siedzący na składanym krześle na trawniku, machający do kamery, z tatuażami widocznymi na rękach i metalową walizką obok niego.
Fot. Budda.TV / YouTube, zrzut ekranu

Na platformie YouTube, Budda ma imponującą liczbę subskrybentów, sięgającą ponad 2,34 miliona. Jego filmy regularnie gromadzą setki tysięcy wyświetleń, a kanał zyskał dużą popularność dzięki jakościowym treściom dotyczącym motoryzacji oraz spektakularnym loteriom.

Budda jest również aktywny na innych platformach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie, gdzie może pochwalić się liczbą 2,3 miliona obserwujących. To właśnie na tej platformie youtuber często dzieli się kulisami pracy nad filmami oraz osobistymi momentami ze swojego życia, co dodatkowo zbliża go do jego fanów.

Źródło: YouTube. Zdjęcie otwierające: Duzy w Maluchu / YouTube, zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw