Plakat filmu Deadpool 3. Dwa zawieszki na szyję w kształcie połówek serca z napisami "BEST" na czerwono-czarnym tle i "FRIENDS" na żółto-czarnym tle, które łączą się w jedno serce.

Deadpool & Wolverine na pełnym zwiastunie. Logan rozerwie ten film na strzępy

2 minuty czytania
Komentarze

Kolejny zwiastun Deadpool & Wolverine zadebiutował w sieci, a tym razem możemy w końcu z bliska przyjrzeć się temu, jak wygląda Logan. Od dawna było wiadomo, że kolejna część niegrzecznej serii o równie niegrzecznym bohaterze Marvela będzie wyjątkowa. Zobaczymy w niej bowiem Wolverine’a, którego zagra Hugh Jackman. Aktor tym samym wraca do roli, która zapewniła mu gigantyczną popularność, choć miał już tego nigdy więcej nie robić.

Zwiastun Deadpool & Wolverine. Nadciąga Logan

Kadr z filmu Deadpool 3 (Deadpool & Wolverine ) przedstawiający dwójkę głównych bohaterów na tle pustynnej scenografii.
Fot. materiały prasowe dystrybutora

Ryan Reynolds, czyli człowiek w dużej mierze odpowiedzialny za sukces całej serii, opublikował ostatnio krótki teaser Deadpool 3. Jasno z niego wynikało, że kolejny zwiastun pokaże nam już w pełni to, jak na ekranie ma prezentować się Wolverine. Kolejna odsłona filmowej serii jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku i to nie tylko dla fanów komiksów, choć to głównie oni będą produkcją zainteresowani.

Pełny zwiastun filmu.

Zwiastun Deadpool & Wolverine jasno pokazuje, że Logan będzie odgrywał w filmie znaczącą rolę. I choć mamy tutaj do czynienia z jakąś formą alternatywnej rzeczywistości, może to działać na plus. W końcu bowiem będziemy mogli zobaczyć bohatera w jego kultowym, żółtym stroju znanym z komiksów czy serialu animowanego. Do tej pory Wolverine w filmach ani razu nie pojawił się w tym ubraniu.

Kiedy premiera Deadpool & Wolverine?

Deadpool w czerwono-czarnym kostiumie leży na plecach na popękanej betonowej powierzchni.
Fot. Marvel Entertainment / YouTube, zrzut ekranu

Premiera filmu Deadpool & Wolverine została zaplanowana na 26 lipca 2024 roku. Mówimy więc tutaj o samym środku wakacji, więc jednym z najgorętszych okresów dla filmowej branży.

W filmie oprócz Reynoldsa oraz Jackmana zagrają także Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (Negasonic), Shioli Kutsuna (Yukio) czy Leslie Uggams jako niewidoma przyjaciółka Deadpoola. Na ekranie w roli Elektry powróci także Jennifer Garner. Jeżeli nie możecie doczekać się premiery filmu, warto do tego czasu sprawdzić nowości na Netflix, ale też cenę Disney+, gdzie obejrzycie dwie poprzednie części serii.

Źródło: YouTube. Zdjęcie otwierające: Marvel Studios / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw