Oppenheimer recenzja filmu Cilian Murphy Christopher Nolan 2023

Far Cry 7 może pomóc zdobywca Oscara. Wybuchła intrygująca plotka

2 minuty czytania
Komentarze

Far Cry 7 to gra, na którą jeszcze poczekamy 2 lub 3 lata. Niemniej jednak pojawiają się pierwsze ploteczki, sugerujące, iż Ubisoft może pójść na całość. Skoro w poprzednim tytule złoczyńcą był Giancarlo Esposito, teraz sięgnijmy po jeszcze bardziej utytułowanego aktora, najlepiej takiego ze zdobytym Oscarem.

Far Cry 7 i Cillian Murphy jako główny złoczyńca

cillian murphy jako oppenheimer i być może główny antagonista Far Cry 7
Fot. Universal Pictures / materiały prasowe

Cillian Murphy to mocny wybór na głównego antagonistę Far Cry 7 i szczerze mówiąc, bardzo chętnie zobaczyłbym, jak aktor tej rangi odnajdzie się w grze największego formatu. Najbliżej takiego występu jest oczywiście Cyberpunk 2077 i obecność Keanu Reevesa, nieco dalej mamy Williama Defoe w indyczym Twelve Minutes.

Wróćmy jednak do głównej plotki. Jak podaje Eurogamer, wzmianka o złoczyńcy gry wzięła się z tweeta leakera j0nathan, który zaliczył wcześniej prawidłowe informacje o serii Assassin’s Creed.

Far Cry 7 może zostać ogłoszony szybciej niż sądzimy

Tłumaczenie: Jeżeli nic do tego czasu się nie zmieni.

Choć nasz „wyciekinier” później podkreślił, że nigdzie nie napisał, iż Cillian Murphy będzie w grze, internet zdążył podekscytować się wizją tytułu. Inna plotka z września 2023 r. sugerowała, że Far Cry 7 miałby zawrzeć fabułę, w której gracz musiałby ukończyć tytuł przez 24 godziny (growe 72 godziny, stąd obecność liczby na zagadkowej grafice).

Umieszczenie akcji pozycji na 3-dni przed apokalipsą to ciekawy zabieg fabularny, ale nie pasuje w żaden sposób do filozofii Ubisoftu. Jak tu zmieścić zabawę w odbijanie nudnych baz na mapie i masę innych pobocznych aktywności, gdy czas nieubłaganie tyka?

Coś mi podpowiada, że więcej informacji uzyskamy tu 10 czerwca 2024 r., kiedy to odbędzie się konferencja Ubisoft Forward. Wy w tym czasie sprawdźcie pozostałe odsłony serii, bo to świetne gry na laptopa.

Zdjęcie otwierające: Oppenheimer / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw