Mężczyzna charakteryzujący się na klauna trzyma lekko odchyloną w tył kobietę w balowej sukience na tle mgłowego, zielonkawego tła.

Joker 2 na pierwszym plakacie filmowym. Wiemy, kiedy premierę będzie miał zwiastun

2 minuty czytania
Komentarze

Premiera filmu Joker 2, a właściwie Joker: Folie à deux (fr. szaleństwo we dwoje), zapowiedziana jest na 4 października 2024 roku. Warner Bros. Pictures już teraz rusza z promocją, zapowiadając oficjalną datę zwiastuna oraz pokazując pierwszy plakat.

Znamy datę premiery zwiastuna

Mężczyzna w czerwonym garniturze z makijażem klauna patrzy przez ramię, na tle ciemnego rozmytego tła.
Fot. Joker / Warner Bros.

Film Joker 2 zyskał swój pierwszy oficjalny plakat, zapowiadając jednocześnie swoją premierę pod pełnym tytułem Joker: Folie à deux. Ogłoszenie to, dokonane przez dystrybutora Warner Bros., potwierdziło krążące plotki o dacie publikacji pierwszego zwiastuna, która zaplanowana jest na 9 kwietnia 2024 roku.

Zwiastun najpierw zostanie zaprezentowany uczestnikom wydarzenia CinemaCon, a następnie szerszej publiczności w sieci.

Joker: Folie à deux – premiera już w październiku

Film zatytułowany Folie à Deux skupia się na relacji między Arthurem Fleckiem, znanym jako Joker, a Harley Quinn. Film opowiada o ich związku w kontekście Arkham Asylum, miejsca, gdzie zgromadzeni są najgorsi przestępcy Gotham.

Ta odsłona ma być odmianą klasycznej historii z Lady Gagą w roli Harley Quinn. Aktorka przedstawi postać w nowej odsłonie – wystąpi jako pacjentka Arkham Asylum, a nie lekarz, co jest odwróceniem znanej fanom dynamiki.

Plakat filmowy przedstawiający mężczyznę charakteryzującego się jako Joker trzymającego w ramionach kobiety wyglądającej na nieprzytomną, obydwoje w eleganckich strojach, na tle zielonego światła i promieni słonecznych przebijających się przez okno w górnej części kadru. Na plakacie znajdują się napisy "PHOENIX GAGA JOKER", "THE WORLD IS A STAGE" oraz data "10.04.24".
Fot. @ladygaga / X

W filmie wystąpią Joaquin Phoenix jako Arthur Fleck/Joker oraz Lady Gaga jako Harley Quinn. Ponadto w obsadzie znajdują się Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland, Harry Lawtey i Troy Metcalf​. Premiera zapowiedziana jest na 4 października 2024 roku.

Jeśli z niecierpliwością czekacie na kontynuację opowieści o Jokerze, zerknijcie na nasze zestawienie przerażających nowości na Netflix.

Źródło: X, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: @ladygaga / X

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw