Kadr z gry Unreal Physics. Postać z głową w kształcie prostopadłościanu idzie w kierunku wody, w tle wrak statku i czerwona boja na tafli morza.
LINKI AFILIACYJNE

Możliwości Unreal Engine 5 do sprawdzenia za darmo w Unreal Physics. Gra jest już dostępna

3 minuty czytania
Komentarze

Nadchodzące lata w świecie gamingu zapowiadają się naprawdę elektryzująco. Najwięksi branżowi gracze pracują nad nowymi silnikami, a jedną z najbardziej obiecujących technologii stanowi wciąż rozwijający się Unreal Engine 5. Tak się składa, że możliwości tego silnika całkowicie za darmo przetestujecie w grze Unreal Physics.

Sprawdź możliwości Unreal Engine 5 na własnej skórze całkowicie za darmo

Unreal Engine 5. Kadr z gry Unreal Physics. Postać w superbohaterskim kostiumie z karabinem stoi na kwadratowej platformie, w tle rzeźby w formie potworów i helikopter bojowy.
Fot. Jilted Generation Productions / materiały prasowe

Wśród darmowych gier na Steam pojawiła się nowa pozycja. Mowa tu o Unreal Physics, czyli sandboxowej produkcji od studia Jilted Generation. Nowiutki tytuł przede wszystkim demonstruje możliwości silnika Unreal Engine 5. Co ważne gracze, których w tym przypadku wypadałoby nazwać testerami, mogą bawić się narzędziem od Epic Games praktycznie bez żadnych ograniczeń.

Zanurz się w dynamiczny świat fizyki dzięki Unreal Physics – wciągającej piaskownicy fizyki 3D i kolekcji demonstracyjnej, która przesuwa granice silnika Unreal Engine. To wyjątkowe doświadczenie łączy najnowocześniejsze systemy fizyki FluidNinja i Chaos, aby zapewnić hipnotyzujący pokaz dynamiki płynów, zniszczenia i realistycznych symulacji.

Opis gry (Steam)

Zobacz też: Nadchodzi sporo nowości w Assassin’s Creed. Wkrótce gracze poznają przyszłość serii

Naturalnie Unreal Physics jest również dostępne w Epic Games Store, jednak pamiętajmy, że to platforma należąca do Valve cieszy się większą popularnością. W związku z tym, jeśli chcecie przetestować grę – najprawdopodobniej zechcecie zrobić to właśnie na Steamie.

Baw się w nowej grze od Jilted Generation Productions

Kadr z gry Unreal Physics. Grzyb atomowy unosi się nad pokrytymi śniegiem górami przy wschodzie słońca.
Fot. Jilted Generation Productions / materiały prasowe

Z technicznego punktu widzenia Unreal Physics to także dynamiczna gra zręcznościowa, która pozwala graczom na eksplorację fascynującego świata, gdzie panują prawa fizyki zaskakująco realistycznie. Dzięki zaawansowanemu silnikowi Unreal Engine 5 możemy doświadczyć niesamowitej interakcji z otoczeniem, rozwiązując zagadki i pokonując trudności poprzez kreatywne wykorzystanie mechaniki gry.

Gra oferuje różnorodne poziomy i wyzwania, zapewniając rozrywkę na wysokim poziomie dla miłośników gier zręcznościowych oraz pasjonatów fizyki. Dodatkowo w grze dostępny jest edytor poziomów, co pozwala na tworzenie i dzielenie się własnymi unikalnymi poziomami z innymi graczami w ramach klasycznej piaskownicy.

Nieskończone możliwości w piaskownicy: Weź udział w różnorodnych demonstracjach opartych na fizyce i środowiskach piaskownicy, które pokazują wszechstronność FluidNinja i Chaos Physics. Od majstrowania przy dynamice płynów po wyzwalanie kontrolowanego chaosu, każde demo zaprasza do odkrywania, eksperymentowania i podziwiania piękna fizyki w akcji.

Opis gry (Steam)

Źródło: Jilted Generation Productions. Zdjęcie otwierające: Jilted Generation Productions / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw