Alternatywa dla Viaplay na telewizorach Samsunga i LG. Właśnie pojawiła się nowa opcja

1 minuta czytania
Komentarze

W obliczu ostatniego kryzysu, który spotkał Viaplay, wielu polskich widzów zastanawia się nad tym, gdzie teraz oglądać sportowe treści. Pewnym wybawieniem dla wielu z nich może być serwis FIFA+. Co ważne, platforma streamingowa właśnie zawitała na urządzenia z systemem Android TV, Tizen, WebOS i FireOS.

FIFA+ alternatywą dla Viaplay? Dlaczego nie?

FIFA+ alternatywą dla Viaplay? Dlaczego nie?

Być może nie każdy wie, ale Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej jakiś czas temu uruchomiła swoją platformę streamingową, którą nazwano FIFA+. Dostęp do usługi jest w pełni darmowy, a wraz z kolejnymi miesiącami organizacja coraz bardziej rozwija projekt, czego efekty możemy dostrzec już teraz. Mowa tu nie tylko o szerokiej bibliotece filmów, dokumentów i seriali, ale również debiutowaniu serwisu na kolejnych systemach operacyjnych.

Dostęp do FIFA+ właśnie otrzymały urządzenia z systemem Android TV, Tizen, WebOS i FireOS. Co więcej, usługa jest również dostępna jako linearna stacja w serwisach Rakuten TV, Samsung TV Plus, LG Channels, The Roku Channel oraz VIDAA Channels.

W ramach FIFA+ obejrzycie wspomniane wyżej filmy, seriale i dokumenty, ale również powtórki legendarnych meczów Mistrzostw Świata czy też trwającego właśnie mundialu kobiet. W związku z tym, omawiana właśnie usługa śmiało może być traktowana jako alternatywa dla przeżywającego kryzys Viaplay. Z kolei, jeśli szukacie jeszcze innych platform VOD, na pewno zainteresuje was to, ile kosztuje Disney+.

Źródło: Wirtualne Media

Motyw