LINKI AFILIACYJNE

Poczujesz jak wróg cię dźgnie – Assassin’s Creed: Mirage z niesamowitym gadżetem

3 minuty czytania
Komentarze

Ubisoft wszedł na nowy poziom promocji swoich gier. Zbliżający się wielkimi krokami Assassin’s Creed: Mirage dostanie bowiem własną koszulkę haptyczną. Taki bajer stworzyła firma OWO we współpracy z Ubisoftem. Tymczasem sam gadżet ma za zadanie urozmaicić i ulepszyć wrażenia płynące z rozgrywki.

Assassin’s Creed: Mirage z własną haptyczną koszulką

Assassin’s Creed: Mirage z własną haptyczną koszulką

Seria Assassin’s Creed przyzwyczaiła nas do tego, że wraz z każdą kolejną grą Ubisoft wypuszcza na rynek szereg różnego rodzaju gadżetów, które można zakupić w ramach edycji kolekcjonerskich lub limitowanych. Zazwyczaj są to figurki, imitacje ukrytych ostrzy lub ewentualnie przedmioty codziennego użytku takie jak kubki czy elementy garderoby. Tak się składa, że lada moment na półki sklepowe trafi nowa odsłona cyklu, czyli Assassin’s Creed: Mirage. W związku z tym fani klasycznej franczyzy przez długi czas wyczekiwali na to, co tym razem zaoferuje im Ubisoft. Chyba było warto!

Francuski deweloper we współpracy z firmą OWO stworzył haptyczną koszulkę, która będzie kompatybilna z grą Assassin’s Creed: Mirage. Co ważne, mowa tu nie tylko o wizualnej sferze T-shirtu, ponieważ zakładając go na swoje ciało będziemy mogli poczuć to samo co Basim przemierzający Bagdad z 861 roku.

W skład zestawu wchodzi koszulka, aparat, dwadzieścia żelowych wkładek, sakwa, kabel do ładowania oraz oczywiście jeden egzemplarz gry w wersji na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 lub PlayStation 4. Cały pakiet do sprzedaży ma trafić „wkrótce”.

Zobacz też: Ubisoft pokazał przyszłość serii Assassin’s Creed. Oto wszystko, co wiemy!

Co ciekawe zakładając koszulkę, możemy zagwarantować sobie całkiem sporo cierpienia. Poszczególne elementy tego gadżetu odwzorowują bowiem otrzymanie ciosu mieczem czy pięścią. Wszystko oczywiście w odpowiedniej skali – tak aby gracz mógł kontynuować wirtualną zabawę. Skalę immersji można regulować w aplikacji OWO, którą należy pobrać na smartfon i połączyć ją z koszulką.

Bateria w urządzeniu wytrzyma około ośmiu godzin, a sam T-shirt do sprzedaży trafi w kilku różnych rozmiarach. Cena? Zawrotne 500 euro, czyli ponad 2200 złotych. Cóż, immersja kosztuje. Na sam koniec przypomnijmy jeszcze, że Assassin’s Creed: Mirage zadebiutuje 12 października tego roku.

Jeśli nie chcecie wydawać tak potężnych pieniędzy na nowe tytuły, możliwe, że zainteresuje was zestawienie najlepszych darmowych gier.

Źródło: Ubisoft

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw