Premiera Star Wars: Hunters zaliczy niemały poślizg

2 minuty czytania
Komentarze

Wszyscy fani franczyzy Gwiezdne Wojny mają dziś drobny powód do zmartwień. Mowa tu o premierze gry Star Wars: Hunters. Twórcy darmowego mobilniaka poinformowali, że jego debiut zostanie znacząco przesunięty w czasie. Początkowo wyczekiwany tytuł miał pojawić się na naszych smartfonach jeszcze w tym roku, jednakże zgodnie z najnowszymi doniesieniami wydarzy się to zdecydowanie później.

Star Wars: Hunters jednak nie w tym roku!

Star Wars: Hunters jednak nie w tym roku!

W grudniu zeszłego roku do sieci trafił zwiastun gry Star Wars: Hunters. Na wideo mogliśmy zobaczyć między innymi fragmenty rozgrywki bardzo dynamicznego akcyjniaka. Wówczas Zynga potwierdziła także, że tytuł będzie opierać się o model free-to-play, a jego premiery możemy spodziewać się w 2022 roku. Po ponad ośmiu miesiącach ciszy wydawca przychodzi do nas z kolejnymi informacjami dotyczącymi wyczekiwanego mobilniaka. Jak się okazuje, wcale nie są to pozytywne wiadomości.

Zynaga za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że premiera Star Wars: Hunters została przeniesiona na 2023 rok. Powodem takiej decyzji twórców jest chęć wydania gry, która zaspokoi apetyt fanów. Na ten moment ze względu na liczne opóźnienia w procesie produkcyjnym jest to niemożliwe. Z tego względu debiut mobilniaka trzeba odłożyć na przyszły rok.

Dodatkowo Zynga potwierdziła, że w dniu premiery Star Wars: Hunters będzie dostępne w wersji na urządzenia mobilne (Android i iOS) oraz Nintendo Switch. W kontekście rozgrywki oraz całej tematyki gry nie musimy martwić się o jakiekolwiek zmiany. Głównym zadaniem gracza będzie toczenie spektakularnych potyczek na dedykowanych arenach z przeciwnikami z całego świata.

W związku z tym, że Star Wars: Hunters jest w stu procentach licencjonowanym produktem tytułowej franczyzy, w trakcie rozgrywki nie zabraknie znanych nam postaci. Mowa tu między innymi o Mandalorianach, Szturmowcach, Wookiee czy Jedi. Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć, że za produkcją gry stoi studio NaturalMotion, które w przeszłości pracowało przy takich projektach jak CSR Classics, Backbreaker czy Dawn of Titans.

Źródło: Zynga

Motyw