Gry offline

Poznaj 5 najlepszych gier offline i przestań się martwić o Internet na wakacjach – zainstaluj gry offline!

4 minuty czytania
Komentarze

Gry offline to opcja, którą warto rozważyć, kiedy szykują się letnie wyjazdy. Wakacje to czas, kiedy raczej jest się bardziej w ruchu niż w ciągu typowego roku szkolnego – dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zazwyczaj to właśnie w okresie letnim pojawiają się wyjazdy i długie drogi do pokonania. Czasami są to zagraniczne wycieczki – zwłaszcza poza kraje UE. Wtedy należy uważać na Internet w smartfonach. Gry offline nie muszą kojarzyć się tylko z tradycyjnymi formami rozrywki – puzzle, gry planszowe i zagadki logiczne. Gatunków gier offline jest bardzo dużo – znajdziesz gry offline RPG, offline FPS oraz wiele innych więc jest w czym wybierać.

  1. Gry offline – jak wybrać i gdzie szukać?
  2. Heroes Strike Offline – MOBA & Battle Royale
  3. Cover Fire: Offline Shooting
  4. Ramboat – Offline Action Game
  5. Shadow of Death: Offline Games
  6. World War 2: Offline Strategy

Gry offline – jak wybrać i gdzie szukać?

Znaki zapytania
Obraz Arek Socha z Pixabay

Oczywiście gry offline są tak samo rozbudowanym segmentem, co gry online. Znajdziesz w nich różne tematyki oraz gatunki. Poniżej zaprezentowane są wybrane gry, które pokazują, że gry offline to przede wszystkim spora różnorodność tematyczna, a to jedynie przykłady. Takich pozycji znajdziesz zdecydowanie więcej, a wśród nich może pojawi się twoja kolejna ulubiona gra offline. W jaki sposób szukać takich pozycji? To bardzo proste – w Google Play wystarczy wpisać frazę offline, pamiętając o tym, aby wskazać na gry. Poza tym Google Play posiada również sekcję, gdzie są zebrane gry offline.

Heroes Strike Offline – MOBA & Battle Royale

Gra, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią wybierać różne klasy postaci. Każda z nich ma swoją historię oraz różne predyspozycje. Klasy postaci mają również swoje charakterystyczne rodzaje ataków, z których będziesz korzystać w Heroes Strike Offline – MOBA & Battle Royale, aby wygrać pojedynek. Dużą zaletą gry jest ogromna liczba postaci, a im więcej grasz, tym więcej nowości będziesz odkrywać podczas rozgrywki.

Cover Fire: Offline Shooting

Źródło: https://play.google.com/

Jeśli szukasz realistycznej strzelanki, wówczas Cover Fire: Offline Shooting to prawdopodobnie strzał w samą dziesiątkę. Gra zapewnia ciekawą grafikę, więc jest na czym zawiesić oko. Możesz budować swój zespół w postacie o różnych umiejętnościach. Te wywodzą się z czterech klas, więc jest to dobre zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za grami takimi jak Heroes Strike Offline – MOBA & Battle Royale, gdzie to rozbudowanie jest o wiele większe. Jak przystało na strzelankę, do wyboru i zdobycia jest wiele broni, które mogą być wykorzystane na kolejnych etapach walki. 

Ramboat – Offline Action Game

Źródło: https://play.google.com/

To prawdziwa rozrywka dla osób, które lubią szybką akcję i gry zręcznościowe. Ramboat – Offline Action Game pozwala na szeroki wybór:

  • bohaterów 
  • arsenału 
  • platform

Dzięki temu z każdą chwilą gra zachęca jeszcze bardziej i bardziej, ponieważ odblokowujesz kolejne elementy rozgrywki. Jeśli lubisz postrzelać przy wykorzystaniu różnorodnego arsenału, wówczas warto wybrać właśnie Ramboat – Offline Action Game

Shadow of Death: Offline Games

Źródło: https://play.google.com/

Gra akcji, w której trzeba się nieźle nagimnastykować, aby udawało się przechodzić kolejne etapy. Shadow of Death: Offline Games to RPG, który rozgrywa się w mrocznym świecie. Twoim zadaniem jest walka z demonami oraz smokami, ponieważ tylko w ten sposób możesz ocalić królestwo. Cała rozrywka oczywiście offline. 

World War 2: Offline Strategy

Źródło: https://play.google.com/

To strategiczna propozycja, dla osób, które lubią wojenny klimat. World War 2: Offline Strategy to bardzo popularna forma gry, gdzie ustawia się wieżyczki, które atakują przemieszczających się wrogów. Gra ma w ofercie wiele różnych platform, gdzie należy zaplanować swoją strategię. Twoje zmagania o wygraną będą miały miejsce w charakterystycznych miejscach takich jak ZSRR, Normandia, Pearl Harbor, Berlin i Polska

Gry offline pozwalają grać wtedy, kiedy niestety nie masz dostępu do Internetu. W ten sposób jesteś w stanie zapewnić sobie rozrywkę bez konieczności inwestowania w Internet – większy pakiet lub dodatkowe GB za granicą. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Tejas Porecha z Pixabay

Motyw