ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Acer Stream już drugiego sierpnia

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: NewsyAcer nie jest nowym graczem na rynku smartfonów z Androidem. W swojej ofercie tajwański producent posiada już model Liquid, który nie zawojował serc klientów i w ostateczności pozostał w cieniu bardziej popularnych modeli produkcji HTC, czy Samsunga. Dla osób sympatyzujących z Acerem mamy dobrą nowinę, otóż Stream ma szanse na swoje „pięć minut”. Tajwańskie przedsiębiorstwo swoim „Strumieniem” celuje w półkę ze średnio zaawansowanym sprzętem takim jak: HTC Desire, czy Sony Ericsson Xperia X10. 

Mocną stroną Stream’a będzie jego wyposażanie. Smartfon ma być wyposażony w: 3.7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 800×400, procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1GHz, 5-cio megapikselowy aparat zdolny do nagrywania wideo w rozdzielczośći HD 720p, wyjście HDMI, system Dolby Digital, radio FM, a także Android w wersji 2.1.

Znakiem wyróżniającym Acera spośród innych smartfonów z pewnością będzie nieco inny interfejs dostępny dla użytkownika. Nie będzie coś w stylu Sense UI, które znamy z produktów HTC. Na poniższym filmiku prezentujemy interfejs zastosowany w „Strumieniu”.

Acer będzie dostępny w sklepie Expansys już od 3-ciego sierpnia za kwotę 399 Funtów (ok. 1940zł.) 

źródło: androidandme.com 

Sprawdź najnowsze wpisy