Zamów już dzisiaj etui dla Samsunga Galaxy S8 – przy okazji poznaj wygląd smartfonu

Łukasz Pająk Newsy 2017-02-17

Producenci różnego rodzaju ochraniaczy na urządzenia mobilne w tym roku sprawiają, że mają od groma darmowej reklamy na całym świecie. Bardzo rzadko zdarzało się tak, że firmy prezentowały swoje etui dla niezaprezentowanego jeszcze smartfona i przy okazji ujawniały właśnie go. Tak po raz pierwszy poznaliśmy LG G6 czy też szczegóły Samsunga Galaxy S8. Teraz kolejny producent etui postanowił pokazać nam flagową propozycję lidera mobilnego rynku, którą oficjalnie ujrzymy przynajmniej za miesiąc.

Oczywiście design następcy Galaxy S7 nikogo nie powinien już zaskakiwać, ale kolejny raz dostajemy potwierdzenie tego wyglądu.

Samsung przenosi czytnik linii papilarnych na tylną powierzchnię smartfonu i pierwszy raz w historii flagowych modeli firmy postawi na funkcyjne klawisze ekranowe. W zamian nad wyświetlaczem zajmującym od groma miejsca na froncie znajdziemy skaner tęczówek, co swego rodzaju będzie alternatywą umożliwiającą odblokowanie urządzenia zamocowanego w chociażby uchwycie samochodowym. Mało tego, zwróćcie uwagę na liczbę fizycznych przycisków. Oprócz standardowych stosowanych do blokowania urządzenia i regulacji natężenia dźwięku pojawi się dodatkowy, który bardzo możliwe, że będzie odpowiadał za sterowanie nowym asystentem głosowym.

Producent obecnie prowadzi przedsprzedaż etui w wielu wersjach kolorystycznych dla Galaxy S8 w cenie niecałych 45 dolarów i zapowiada, że wysyłka rozpocznie się w ciągu 90 dni, co by potwierdzało prezentację tego modelu w okolicach końca marca i początku kwietnia.

 

źródło: UAG


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x