google_pixel

Do premiery nowych smartfonów od Google, Pixeli, pozostał tylko tydzień. To czas, podczas którego w Internecie aż zawrze od przecieków związanych z następcami Nexusów. Tym razem w nasze ręce wpadają rendery, które pokazują nam czego możemy się spodziewać. Co sądzicie o takim wyglądzie?

 

Nie raz, nie dwa w Sieci pojawiały się rendery czy zdjęcia przedstawiające Googe Pixel. Tym razem porcja pochodzi z Twittera od użytkownika Haniff. Niestety nie wiadomo, czy oglądamy na nich Google Pixel czy Pixel XL. Design jednak pokazuje nam w jakim kierunku zdecydowano się pójść. Na urządzeniach nie ma logo HTC, jest za to literka G umieszczona z tyłu w dolnej części obudowy. Są również widocznie poprowadzone linie antenowe, a wszystkie rogi zaokrąglone. Przedstawiono jasną oraz ciemną wersję kolorystyczną.

 

 


Mnie wygląd mocno przypomina iPhone’a 6. Jest trochę nijaki. Na żywo być może prezentować się będzie znacznie lepiej. 4 października powinniśmy wiedzieć i widzieć wszystko. Ceny Google Pixel zaczynać się mają od 649 dolarów.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.