Android 7.0 Nougat dostępny dla OnePlus 3! Wszystko dzięki nieoficjalnemu CyanogenMod 14

Newsy

op3 nougat

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Co jest najpiękniejsze w systemie Android? Oczywiście jego otwartość. Można by gdybać na ten temat, bo niesie to za sobą także sporo niebezpieczeństw i innych problemów – ale w chwili obecnej warto skupić się na tej pozytywnej stronie. Jak wiemy, deweloperzy potrafią zdziałać cuda i nie inaczej jest tym razem. Ekipa OnePlus usilnie próbuje wypuścić ROM oparty na Androidzie Nougat dla OnePlus 3, podczas gdy jeden z użytkowników forum XDA takowy zdążył już udostępnić.

 

Screenshots-of-the-build-running-on-the-OnePlus-3

 

Jest to jednak cały czas oprogramowanie niestabilne – na pierwsze stabilne edycje będzie trzeba poczekać. Niemniej jednak użytkownika Taker18 za wykonaną pracę warto pochwalić. Nieoficjalny CyanogenMod 14 (oparty na Nougacie) dla OnePlus 3 ma  wiele funkcji, które po prostu nie działają. Użytkownicy XDA donoszą na forum o kolejnych niedoróbkach, i tak na dzień dzisiejszy wiadomo, że lista funkcji, które nie działają przedstawia się następująco:

 

  • Aparat fotograficzny
  • Wykonywanie połączeń
  • Suwak powiadomień
  • Dash Charge

 

+ prawdopodobnie wiele więcej.

 

Oprogramowanie udało się stworzyć na bazie oficjalnych źródeł CyanogenMod. Jeśli więc chcecie skorzystać z większości dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą najnowsza odsłona zielonego robocika, klikajcie TUTAJ. Z tego co donoszą pierwsi użytkownicy – jest warto.

 

Źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x