To nie smartfon, to potwór – 2x Snapdragon 830, 12 GB RAM i akumulator nie z tej planety

Newsy

turing phone specyfikacja dane techniczne 2

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jesteśmy pod wrażeniem jeśli dany producent zaprezentuje nowego smartfona, który w specyfikacji ma pewną, wyjątkową cechę. W tym roku zaskoczyła nas modułowość LG G5 i serii Moto Z, ale także wodoszczelność Samsunga Galaxy S7. Jednak takie nowości wydają się niczym w porównaniu do zapowiedzi urządzenia od Turinga.

 

Firma ta z pewnością nie powinna być Wam obca, gdyż już kilka razy przewijała się w różnych tematach na łamach naszego portalu. Zawsze były to niewyobrażalne wiadomości i tak też jest tym razem. Już w tytule zdradziłem Wam coś niesamowitego, a to nie cała, ujawniona specyfikacja.

 

turing phone specyfikacja dane techniczne

 

Jak możecie wyczytać na powyższej grafice pochodzącej z oficjalnej zapowiedzi firmy (Klik!) to nie zabraknie grafenu, wodorowych ogniw paliwowych czy też właśnie dwóch jednostek od Qualcomma, o których jeszcze sama amerykańska firma nic nie powiedziała. Patrząc na te dane po prostu nie chce się wierzyć i zapewne nie ma w co wierzyć, gdyż wszelkie poprzednie zapowiedzi od Turinga gdzieś zaginęły w świecie wygórowanej ambicji i planów nie do spełnienia.

 

turing phone specyfikacja dane techniczne 3

 

Jak będzie tym razem? Cóż, firma zapowiada, że smartfon ujrzy światło w przyszłym roku. Jeśli to prawda i rzeczywiście taki potwór powstanie to konkurencja będzie miała wiele do nadrobienia, a my… duży wydatek w przypadku chęci kupna tego urządzenia.

 

 

 

źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x