turing phone specyfikacja dane techniczne 2

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jesteśmy pod wrażeniem jeśli dany producent zaprezentuje nowego smartfona, który w specyfikacji ma pewną, wyjątkową cechę. W tym roku zaskoczyła nas modułowość LG G5 i serii Moto Z, ale także wodoszczelność Samsunga Galaxy S7. Jednak takie nowości wydają się niczym w porównaniu do zapowiedzi urządzenia od Turinga.

 

Firma ta z pewnością nie powinna być Wam obca, gdyż już kilka razy przewijała się w różnych tematach na łamach naszego portalu. Zawsze były to niewyobrażalne wiadomości i tak też jest tym razem. Już w tytule zdradziłem Wam coś niesamowitego, a to nie cała, ujawniona specyfikacja.

 

turing phone specyfikacja dane techniczne

 

Jak możecie wyczytać na powyższej grafice pochodzącej z oficjalnej zapowiedzi firmy (Klik!) to nie zabraknie grafenu, wodorowych ogniw paliwowych czy też właśnie dwóch jednostek od Qualcomma, o których jeszcze sama amerykańska firma nic nie powiedziała. Patrząc na te dane po prostu nie chce się wierzyć i zapewne nie ma w co wierzyć, gdyż wszelkie poprzednie zapowiedzi od Turinga gdzieś zaginęły w świecie wygórowanej ambicji i planów nie do spełnienia.

 

turing phone specyfikacja dane techniczne 3

 

Jak będzie tym razem? Cóż, firma zapowiada, że smartfon ujrzy światło w przyszłym roku. Jeśli to prawda i rzeczywiście taki potwór powstanie to konkurencja będzie miała wiele do nadrobienia, a my… duży wydatek w przypadku chęci kupna tego urządzenia.

 

 

 

źródło: AndroidPolice

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.