To właśnie te modele HTC jako pierwsze otrzymają Androida 7.0 Nougat

Android

 

AndroidPIT-Android-N-Nougat-2480

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

HTC chce zapewnić jak najwyższą jakość swoim użytkownikom, dlatego też nie pozwoli im długo czekać na aktualizację do najnowszej wersji systemu. By nie być gorszym od konkurencji i zmniejszyć fragmentację Androida chociażby w swoim portfolio, tajwański producent obiecuje, że Nougat trafi do nas bardzo szybko. To właśnie te modele załapią się na niego jako pierwsze.

 

Tajwański producent na swoim twitterowym profilu zamieścił listę smartfonów, które w pierwszej kolejności otrzymają OTA. Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat pojawi się w czwartym kwartale tego roku i potrwa od października do grudnia. Na liście znajduje się oczywiście najnowszy HTC 10. Widnieją na niej również modele One M9 oraz One A9. HTC podkreśla również, że smartfony pochodzące od operatorów komórkowych będą musiały nieco dłużej poczekać na Androida 7.0.

 

 


To na razie tyle. HTC nie zdecydowało się wymienić większej ilości urządzeń, być może ich priorytetem jest perfekcyjne przygotowanie Nougata na razie dla tej trójki. Przyszły rok może obrodzić w kolejne OTA. Choć jak wiele smartfonów ogarnie aktualizacja, tego nie wiadomo.

 

źródło: Phone Arena, Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x