Nie tylko Nexus może się pochwalić szybkością czystego Androida – prezentacja Apollo Lite

Newsy

=-ĂČ2

Na łamach portalu już kilkakrotnie informowałem Was o Vernee Apollo Lite. Smartfon ten z każdym kolejnym wideo coraz bardziej zaczyna mnie interesować. Uważam go za połączenie stylu, szybkości i atrakcyjnej ceny. Jak się prezentuje w codziennym użytkowaniu? Sprawdźcie to wideo i spróbujecie nie pomylić go z Nexusem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Vernee Apollo Lite przedstawiałem Wam już w czarnej jak i szarej odsłonie. Urządzenie cechuje się dziesięciordzeniowym procesorem MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, USB typu C (które również odpowiada za przesyłanie dźwięku), jak i 5,5-calowym ekranem o rozdzielczości 1080p. Warty podkreślenia jest również fakt, że Apollo Lite pracuje na czystym Androidzie 6.0 Marshmallow. Producenci przyzwyczaili nas już do swoich nakładek, w tym jednak przypadku dostajemy szybki i niczym nieobciążony system.

 

 

Na powyższym wideo możecie zobaczyć, jak prezentuje się działanie smartfonu. Wszystko działa sprawnie i szybko. Skaner linii papilarnych znajduje się z tyłu urządzenia, a zatem Apollo Lite pozbawiony jest fizycznego przycisku Home. Można jednak dowolnie modyfikować ekranowe klawisze odpowiadające za nawigację. Vernee Apollo Lite nie ma również problemów z wymagającymi grami. Zaczynam się zastanawiać na jaki sukces przygotowany jest ten producent. Smartfon można kupić w lipcowe piątki za około 800 złotych tutaj lub tutaj. Po tym okresie Vernee Apollo Lite powinien być dostępny też w pozostałych sklepach za równowartość 229.99 dolarów.

 

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x