ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 2.1 z nowym HTC Sense oficjalnie! Znamy datę premiery!

Autor: Karol Berger Kategoria: Newsy

Witajcie!


Po długiej nieobecności czas się zrehabilitować. Dzisiaj po powrocie z jakże dalekiej podróży postanowiłem zadzwonić do HTC, rozmowa okazała się być owocna i zaskakująca. Mowa tutaj o temacie nr. 1 czyli o nowych telefonach HTC, Legend i Desire. Ale także o tym, że HTC wraz z Google poprawiali Androida 2.1 wraz z nakładką Sense z Microsoft. Informacje na temat Androida 2.1 na samym dole strony!

 

 


desire

Jak twierdził Pan z HTC, do Europy wkraczają dwa wymienione wcześniej telefony. Jednak na razie będziemy musieli jeszcze troszeczkę na nie poczekać. Konsultant był na tyle miły, że podał ceny nowych dzieci HTC. Następca Hero, czyli Legend ma kosztować 1999 zł (cena sugerowana brutto, zdjęcie poniżej)  pojawi się w kwietniu tego roku. Zaś, co do Desire (Europejski Nexus One, zdjęcie powyżej) cena ma wynosić niewiele więcej, bo 2199 zł, jednak okres w którym wkroczy do Polski, planuje się na drugą połowę b.r. Rozmowa nie miałaby sensu gdybym nie zapytał o HTC Sense i Android’a 2.1, wg informacji które uzyskałem (wspomnieliśmy o Hero) nowa nakładka HTC UI pojawić się ma ,,za niedługo” czyli … w bliżej nieokreślonym czasie. Kiedy jednak otrzymałem list, od pewnej dobrze poinformowanej w HTC osobie, sytuacja została opanowana, o czym w dalszej, jeszcze gorącej części newsa.


htc_legend_05

Jak dosłownie przed chwilą dowiedziałem się od HTC, Android 2.1 wraz z Sense UI pojawi się sam* w telefonach (chodzi o Hero) pod koniec marca. Jest to ostateczna i oficjalna informacja ze strony HTC. Widać że zając postraszył inżynierów HTC, Ci się zlękli i ulegli ;). Bądźcie więc czujni, (koniecznie w zasięgu internetu), bo nie znacie dnia ani godziny kiedy aktualizacja przyjdzie!

*Telefon poinformuje nas iż aktualizacja jest gotowa do pobrania, oczywiście do pobrania aktualizacji będzie potrzebne nam połączenie internetowe.

Na koniec polecamy zobaczyć nagranie z konferencji MWC Barcelona, HTC.Wielkie podziękowania dla p. Moniki w pomocy, przy straszeniu zającem ? Tak naprawdę dzięi tej pani, znamy datę premiery najbardziej oczekiwanego kąska dla ,,androidowców”.

Sprawdź najnowsze wpisy