Mlais-Watch

Cieszy fakt, że coraz więcej firm stara się przypodobać klientom właśnie poprzez stosowanie klasycznego designu w swoich smartwatchach. Kolejną taką propozycją jest inteligentny zegarek od firmy Mlais.

Kto z nas nie chciałby posiadać świetnie wyglądającego zegarka o eleganckim wykończeniu, który jednak posiadałby nieco „nowoczesnych” funkcji. Takich propozycji na rynku jest naprawdę niewiele, dlatego zegarek  Mlais jest wręcz idealną opcją dla ludzi, którzy przede wszystkim stawiają na klasykę.

Mlais-smartwatch-2015_1

Oczywiście nie tylko wygląd należy do zalet tego urządzenia. Wnętrze smartwatcha to przede wszystkim  dwurdzeniowy procesor MediaTek MTK2601 o częstotliwości taktowania 1,2 Ghz wspomagany przez 512 MB RAM. Do dyspozycji użytkownika zostało przeznaczone 4 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o wyświetlacz, to producent zastosował 1,3 calowy ekran TFT o rozdzielczości 360×360 pikseli, co daje całkiem dobre zagęszczenie pikseli – 276 ppi. Wbudowany akumulator posiada pojemność 400 mAh, a całość pracuje pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop, który w rzeczywistości ma być po prostu okrojoną wersją Android Wear. Warto również wspomnieć o wbudowanym pulsometrze.

mlais_smartwatch_mt6201_2

Wszystko to dostajemy za kwotę 123 dolarów, co w przeliczeniu daje nam 485zł. Jak za taką cenę, to propozycja wydaje się naprawdę ciekawa, a trzeba pamiętać, że w zamian dostajemy naprawdę eleganckie urządzenie. Chętni będą mogli zakupić Mlais Watch poprzez stronę Gearbest.com.

Źródło: gsmarena