Pulse-zaydo

 

Próbował OnePlus, próbowało Meizu, spróbuje Zaydo? Nowa marka stara się wejść z impetem na rynek mobilny. Model Zaydo Pulse ma zaoferować potencjalnym nabywcom bardzo dobre podzespoły  a wszystko to zamknięte w cienkiej, ciekawej obudowie.

 

Co dokładnie ma do zaoferowania Zaydo Pulse? Przede wszystkim warto wspomnieć o Snapdragonie 810 wspomaganym przez.. 4 GB RAM! Całość ma dopełniać 5.5 calowy ekran FULL HD oraz kamera Sony IMX214 o matrycy 13 MP. Grzechem byłoby oczywiście nie wspomnieć o zewnętrznych atutach urządzenia. Pulse ma mieć bowiem tylko 5.5 mm grubości, co w połączeniu z baterią 3100 mAh daje całkiem dobry wynik. Tym samym smartfon może konkurować z najcieńszymi smartfonami na świecie.

 

zaydo pulse

 

Ciekawą sprawą jest również oprogramowanie. Smartfon zostanie wyposażony w DashOS opartym o Androida 4.4.2 KitKat. Dla niecierpliwych istotną informacją będzie fakt, że producent zamierza wprowadzić aktualizację do Lollipopa i stawia to jako jeden z priorytetów.

 

zaydo pulse11

 

Razem z telefonem w zestawie dostaniemy folię na ekran oraz słuchawki. Ceny smartfona wyglądają następująco:

 

Wersja 32 GB – 319.99$
Wersja 64 GB – 369.99$

 

Dostajemy więc urządzenie które ze swoimi podzespołami może stawać w szranki z największymi flagowcami na rynku kosztując jednocześnie o wiele mniej. Przedsprzedaż urządzenia ma zacząć się 20 października.

 

Narobić szumu to jedno, przekuć w sukces to drugie. Ciekawe jak poradzi sobie z tym firma Zaydo.

 

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.