Tablet Nabi2 urządzeniem dla dziecka

Newsy

nabi2-child-tablet

Jeśli szukacie tabletu dla swojego malucha, zapewne wiecie iż wszystkie tego typu urządzenia cechuje bardzo słaba specyfikacja. Zaprzeczeniem tego zjawiska zdaje się być tablet Nabi2, który zawstydzić może niejednego budżetowca w podobnej cenie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Za mniej niż 200 USD dostajemy bardzo dużo, bowiem ekran 7 cali o rozdzielczości 1024×600, procesor NVIDIA Tegra 3 o taktowaniu 1,3 GHz, 1 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci ROM. Na dokładkę liczyć możemy na kamerę internetową 2 Mpx, slot microSD, microUSB, złącze miniHDMI i Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Wygląda jak opis prototypu Nexusa 7? Nie, to zamknięte w typowo zabawkowej obudowie urządzenie dla małych dzieci. 

Łyżką dziegciu w specyfikacji jest najprawdopodobniej brak Sklepu Play, co oznacza konieczność zaopatrzania się w aplikacje za pomocą innych źródeł. 

Trzeba przyznać, że parametry Nabi2 powinny pozwolić nie tylko na oglądanie bajek – pozostaje jednak kwestia tego, czy małemu dziecku potrzeba potężnej NVIDII Tegry?

Źródło: liliputing


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x