PlayStation Plus to abonament dostępny na konsolach Sony. Jego posiadanie gwarantuje m.in. możliwość gry wieloosobowej, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store oraz przynajmniej dwie darmowe gry każdego miesiąca. Maj powoli dobiega końca, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że Sony już ujawniło gry, które posiadacze PS Plusa będą mogli odebrać w czerwcu. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

PS Plus czerwiec 2021 – co przygotowało dla graczy Sony?

PS Plus czerwiec 2021 gry

Kiedy miesiąc dobiega końca, właściciele konsol Sony z niecierpliwością wyczekują dnia, w którym zostaną ujawnione nowe gry w ramach PlayStation Plus. Na szczęście stosowne ogłoszenie już za nami. Przechodząc do konkretów, w czerwcu 2021 subskrybenci PS Plus będą mogli pobrać zupełnie za darmo następujące gry:

  1. Star Wars: Squadrons (PlayStation 4, PlayStation 5)
  2. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PlayStation 4, PlayStation 5)
  3. Operation: Tango (PlayStation 5)

Zobacz także: Wyprzedaż Days of Play wystartowała w PlayStation Store. Setki gier na PS4 i PS5 w świetnych cenach!

Wymienione produkcje zostaną udostępnione do pobrania od 2 czerwca do 5 lipca; po dopisaniu ich do swojego konta będzie można je instalować o każdej porze dnia i nocy. Nie da się ukryć, że czerwcowa oferta wygląda bardzo ciekawie, choć z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu. Co prawda były miesiące, w których Sony udostępniało jeszcze lepsze tytuły, ale cóż – nie można narzekać, bo w końcu mamy do czynienia z darmowymi propozycjami. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, czy cieszycie się z najnowszej oferty!

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.