samsung apple bezprzewodowe ladowanie indukcja iphone 6 galaxy s6 sgs6

 

Samsung w połączeniu z Apple to niekończąca się nowela opowiadająca o dwóch firmach, które bez wątpienia nie darzą się miłością. Możliwość dogryzania sobie nawzajem na każdym kroku to jeden z najlepszych sposobów, aby podebrać klientów przeciwnikowi. Tym samym mamy do czynienia z najciekawszymi reklamami, które pokazują nam, co ma jedno urządzenia, a czego nie ma drugie, konkurencyjne oczywiście.

 

Ostatnio zdecydowanie częściej to Koreańczycy starają się dać pstryczek w nos Amerykanom za pomocą przeróżnych, krótkich materiałów promocyjnych, które w dobitny sposób pokazują, że iPhone 6 jest daleko za Galaxy S6. Tym razem Samsung pokazuje, że bezprzewodowe ładowanie, które właśnie zostało ulepszone, daje ogromną wygodę w porównaniu do tradycyjnej zabawy z kablami.

 

 

Oczywiście całość na swój sposób została wyolbrzymiona przez Koreańczyków, ale w żaden sposób nie okłamali oni odbiorców. Mimo że niektóre sceny przypominają te z telezakupów Mango to indukcyjne ładowanie z pewnością jest przyszłością, która uwolni nas od kabli.

 

Samsung stara się na każdym kroku chwalić możliwościami swojego flagowego modelu. Jednak czy jego niezbyt dobra sprzedaż – według analityków – jest w stanie zmienić swój bieg dzięki właśnie takim jak powyżej reklamom?

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.