Samsung prezentuje kolejną reklamę szydzącą z Apple – ponownie bezprzewodowe ładowanie górą

Newsy

samsung apple bezprzewodowe ladowanie indukcja iphone 6 galaxy s6 sgs6

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung w połączeniu z Apple to niekończąca się nowela opowiadająca o dwóch firmach, które bez wątpienia nie darzą się miłością. Możliwość dogryzania sobie nawzajem na każdym kroku to jeden z najlepszych sposobów, aby podebrać klientów przeciwnikowi. Tym samym mamy do czynienia z najciekawszymi reklamami, które pokazują nam, co ma jedno urządzenia, a czego nie ma drugie, konkurencyjne oczywiście.

 

Ostatnio zdecydowanie częściej to Koreańczycy starają się dać pstryczek w nos Amerykanom za pomocą przeróżnych, krótkich materiałów promocyjnych, które w dobitny sposób pokazują, że iPhone 6 jest daleko za Galaxy S6. Tym razem Samsung pokazuje, że bezprzewodowe ładowanie, które właśnie zostało ulepszone, daje ogromną wygodę w porównaniu do tradycyjnej zabawy z kablami.

 

 

Oczywiście całość na swój sposób została wyolbrzymiona przez Koreańczyków, ale w żaden sposób nie okłamali oni odbiorców. Mimo że niektóre sceny przypominają te z telezakupów Mango to indukcyjne ładowanie z pewnością jest przyszłością, która uwolni nas od kabli.

 

Samsung stara się na każdym kroku chwalić możliwościami swojego flagowego modelu. Jednak czy jego niezbyt dobra sprzedaż – według analityków – jest w stanie zmienić swój bieg dzięki właśnie takim jak powyżej reklamom?

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x