Android 4.0 dla Galaxy Note dopiero w drugim kwartale?

Newsy

Samsung-Galaxy-Note

Od kilku miesięcy wiadomo, które modele Samsunga otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida. W przypadku modelu Galaxy S II producentowi udało się dotrzymać terminów, jednak posiadacze Galaxy Note‚a prawdopodobnie będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sytuacja z aktualizacją smartfonów Samsunga nie wygląda najlepiej. Pod koniec grudnia ubiegłego roku, Samsung oficjalnie potwierdził, że modele Galaxy S II i Note otrzymają najnowszego Androida 4.0 ICS w pierwszym kwartale tego roku. Wraz z upływem kolejnych tygodni, użytkownicy coraz częściej pytali, kiedy pojawi się aktualizacja.

Norweski oddział Samsunga poinformował na Facebooku, że Android 4.0 dla Galaxy Note zostanie udostępniony dopiero w drugim kwartale tego roku. Nie wiadomo jednak, czy opóźnienie dotyczy tylko norweskich użytkowników, czy również osób z innych krajów krajów. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że opóźnienie może mieć charakter globalny.

Nadal nie wiadomo, kiedy konkretnie Galaxy Note miałby otrzymać update. Dość lakoniczna odpowiedź Samsunga, wskazująca na drugi kwartał może oznaczać udostępnienie aktualizacji zarówno w ciągu kilku najbliższych tygodni, jak i to, że ICS pojawi się dopiero w czerwcu.

źródło: GSMArena / Samsung Norge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x