LG G4

Coraz większa moc obliczeniowa, coraz to nowsze udoskonalenia, coraz wyższe liczby, a mimo wszystko często zdarzają się niezbyt przyjemne wpadki wśród flagowych smartfonów. Co ciekawe, podobny błąd dopadł zarówno OnePlus One jak i LG G4, ale obie firmy już sobie z nim poradziły.

Ostatnio informowaliśmy Was, że Chińczycy poradzili sobie z problemem kiepsko działającego wyświetlacza w 1+1 toteż teraz na to samo liczyli posiadacze G4. Jeśli nie kojarzycie samego zagadnienia, dla przypomnienia zamieszczam poniższy film:

Obecnie testując G4 muszę potwierdzić, że problem faktycznie jest, ale mi osobiście przytrafił się tylko raz, podczas pierwszego ładowania akumulatora. Nie byłem w stanie wybudzić smartfonu za pomocą podwójnego kliknięcia, a przy użyciu fizycznego klawisza, wyświetlacz włączał się i po chwili ponownie blokował. Niemniej jednak, jak możemy przeczytać na XDA, LG wydało już odpowiednią aktualizację i póki co można zapomnieć o tak błahym, ale jakże irytującym problemie.

Mimo wszystko czy flagowy smartfon powinien mieć takie uszczerbki? Tegoroczne flagowe modele trapi wiele problemów, a większość z nich to niestety rzeczy typu wspomniany panel dotykowy czy też niewłaściwie przystosowany układ scalony.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.