Ile będzie kosztować Sony Xperia P oraz Xperia U?

Newsy

xperia_u_p
Sony w trakcie targów Mobile World Congress zaprezentowało dwa nowe modele z linii Xperia, które stanowią ciekawe uzupełnienie dla znanej już Xperii S. Jedno z najczęściej powtarzanych pytań, które dotyczą Xperii U i P, są związane z ich ceną.

Jak wiadomo, Sony Xperia U będzie wyposażona w ekran o przekątnej 3,5 cala, dwurdzeniowy procesor Qualcomma taktowany z częstotliwością 1 GHz, 1 GB RAM-u i 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Początkowo smartfon będzie dostępny z Androidem 2.3, jednak zapowiedziano już aktualizację do wersji 4.0. Cena tego modelu w Europie ma wynosić 259 euro.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W przypadku Xperii P ekran ma 4 cale i rozdzielczość 540 x 960 pikseli. Procesor, podobnie jak w Xperii U, to dwurdzeniowa jednostka, taktowana z częstotliwością 1 GHz, lecz zaprojektowana przez ST-Ericssona. Aparat zastosowany w tym urządzeniu ma matrycę 8 Mpx. W przypadku tego modelu cena została ustalona na poziomie 449 euro.

Modele Xperia P i U, zgodnie z zapowiedziami Sony, do sprzedaży trafią w drugim kwartale tego roku.

źródło: XperiaBlog / GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x